Kot gömlek modelleri

Son yılların en popüler gömlek modelleri arasında yer alan kot gömlekler yılında koyu ve açık renklerde bir çok modeli ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kot gömlek modelleri yılında birbirinde farklı bir çok modeli ile yeni sezonda bir çok markanın koleksiyonunda yer bulmaya devam etti. Daha çok günlük olarak tercih edilen kot gömlek modelleri boyfriend ve slim fit modelleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Artık bir çoğumuzda en az bir tane bulunan kot gömlekleri kombin yapmakta son derece kolaydır. Denim kumaşlar genellikle her renk ile uyum sağlarlar.

Kot gömlek modellerinde bu sezon taşlanmış modeller ve ombre yani bazı bölümleri diğer kısımlarından açık tonda olan gömlek modelleri ön plana çıkıyor. Tunik tarzında uzun gömleklerle karşılaştığımız gibi kısa kot gömleklerle karşılaşmaya devam ediyor. Günlük olarak kot gömlek kombini yapmak istiyorsanız etek, şort ya da pantolonları kullanabilir. Önünü kapalı tutabilir ya da içine bir tişört giyerek gömleğin önünü açık bırakabilirsiniz. Desenli kot gömlek modellerini özellikle yaz aylarında pastel tonlarla ve açık renklerle kombinlemenizi öneriyorum. Mevsimlik kombinlerde beyaz blazer ceketle,sonbahar- kış aylarında ise hırkalarla kombinleyerek son derece hoş kombinler oluşturabilirsiniz.

kot gömlek modasında öne çıkan modelleri sizler için galerimize ekledik incelemeden kesinlikle alışverişe çıkmamalısınız. kot gömlek modellerine göz attığımızda buz mavisi tonundan koyu mavi tonuna kadar bir çok renk seçeneği ile karşılaşabilirsiniz. Bu sezon kot gömleklerde desen detayları da göze çarpıyor. Kot gömleklerinizi desenli parçalarla da kombinleyebilirsiniz. Son derece şık modeller ve kombinlerle birlikte galerimizde yer almaktadır.Son yılların popüler gömlek modeli olan kot gömlekler önümüzdeki yılda trend olmaya devam edecek. Sizde kot gömlek almak istiyorsanız bu modelleri görmeden kesinlikle karar vermemelisiniz.

Kot gömlek modelleri ResimleriYorum Yaz