Ünlülerin sonbahar kış trendleri 2016

Gazete

Her Şeyin Teorisi filminin Los Ahgeles prömiyerinde Christian Dior elbisesiyle.

“Jane Havvking rolünü daha senaryoyu okurken benimsedim. Birçok iyi oyuncu var ama iyi senaryo her zaman çıkmıyor. Ben de rolü için savaşan bir oyuncuyum. Senaryoyu ilk okuduğumda kadın karakter aklımı başımdan aldı ve filmin bildiğimiz biyografilerden farklı olacağını hemen anladım. Senaryo sadece Stephen Hawking’in hayatına odaklanmıyordu,

Aralarındaki o müthiş aşk hikâyesini de çok iyi anlatıyordu.”

“Jane Hawking’le telefonda konuştum.

Çok kibardı ve performansımı çok beğendiğini söyledi. Çok heyecanlıydım. Bu rol için büyük bir sorumluluk hissediyordum çünkü her ikisi de gerçekten çok cesur ve cool *

insanlar. Başkalarının ne düşündüğünü umursamıyorlar. O yüzden Eddie ve ben aralarındaki mizah gücünü ve derin aşkı ortaya koyabilmek için gerçekten çok ama çok çalıştık.”

“Dandy görünümü çok seviyorum. Şu sıralar Peaky Blinders dizisini izliyorum ve oradaki yeleklere bayılıyorum.

Ben de aynen öyle giyinmeyi tercih ediyorum. Bence Eddie Redmayne de bu stil için biçilmiş kaftan. Eminim bunu söylediğim için de çok sevinecek!”

“Bir hayranımdan garip bir mektup almıştım. Oldukça tuhaf ve ürkütücü bir hediyeydi. Zarfın içinde başı kesilmiş oyuncak bebek fotoğrafları vardı. Tüylerim ürpermişti. Bir daha gelmedi, isimsiz olarak gönderilmişti. Dışarıda çok tuhaf insanlar var.”

Elıe Saab elbisesiyle New York’ta…

Ünlülerin sonbahar kış trendleri 2016 Photo Gallery
Ünlülerin sonbahar kış trendleri 2016

Ünlülerin sonbahar kış trendleri 2016

Ünlülerin sonbahar kış trendleri 2016

Ünlülerin sonbahar kış trendleri 2016

Yorum Yaz