Trend Alarmı: Bomber Ceket

Bomber ceketler ya da uçuş ceketleri adından da anlaşılacağı gibi pilotlar için üretilen ceketlerdir.  Zamanla popüler hale gelen bu ceketler, birçok insan tarafından 1980′ li yıllarda giyilmeye başlanmıştır. 1990′ lı yıllarda benim gibi çocuk olanlar bilir bu ceketleri, akşam serinliğinde yakartop oynarken annelerimiz üşümeyelim diye bize giydirirdi. Sene olmuş, kimin aklına gelirdi ki bu ceketler yeniden moda olsun! Blazer ceketleri tahtından indirmeye aday bu ceketler yeni versiyonlarıyla çok konuşulacak gibi duruyor. Derinin yanında hafif ipekten yapılmış, saten kumaştan ya da desenli modellerini birçok mağazada bulabilirsiniz. Bu ceketlerden bir tane edinmeniz ya da eskileri karıştırmanız için birkaç neden:

  • Günlük giyim için en iyi yol rahat parçalar giymekten geçiyor.
  • İsterseniz gece bir elbiseyle giyin ve topuklularla tamamlayın.
  • Bu havaların sağı solu olmuyor biliyorsunuz. Dışarı çıkarken yanınıza Bomber ceketinizi alın ki, benim gibi hasta olmayın!

Trend Alarmı: Bomber Ceket Resimleri Bomber ceketlerden edinmek isterseniz Inditex grubunun mağazalarına uğrayabilirsiniz. İnternet alışverişi tercih edenlerdenseniz, macy’s ve asos’ a bakmanızı öneririm.

Yorum Yaz