Gece kıyafetleri modelleri ve fiyatları

Bayanların hepsine çok yakışır gece kıyafeti, ister kapalı ister açık olsun her bayanı bir hanımefendi, masal presesi yapar. Şifon ,tül yada işlemeli elbiselerden dikilen gece kıyafetleri 2015 yılının kreasyonlarını oluşturuyor. Renkler hep canlı. Siyahın asil duruşu hiçbir zaman geçmese de vitrinlerde daha çok kırmızı nar rengi, mavi, yeşilin her tonu kullanılıyor.

Ağırlıklı olarak balık elbise modelleri göze çarpanlar arasında. Ancak balık elbise her vücut tipine yakışan bir model değil bu yüzden vücut tipinize boyunuza ve kilonuza göre elbise seçimi yapmanız önemli bir nokta. Kısa boylu ve zayıfsanız; size yakışan modelleri almalısınız moda adına aldığınız bir gece kıyafeti sizi olduğunuzdan daha farklı gösterebilir. Uzun boylu ve zayıfsanız elbisenin üzerinde ufak çiçekler ve tüllü desenli kıyafetleri almanızda hiçbir sakınca yoktur.

Sadece siyah tek renk olarak kullanılmıyor. Beyaz saf elbiselerde yer almıyor bu yıl. Bu yıl gözükecek modeller arasında siyahın ve beyazın kombin olarak kullanıldığı elbiselerde yer alıyor. Deri kullanılarak üretilmiş aksesurlar oldukça yer alıyor.Ufacık çeşitli desenlerle süslenmiş deriler elbiselerin üzerinde harika duruyor.

Gece kıyafetleri modelleri ve fiyatları Resimleri 

 

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz