Allı Pullu

Giydiğimiz kıyafetler için zaman algısının olmadığı bir dönemdeyiz. Demek istediğim eskiden gece dışarı çıkarken daha şatafatlı bir giyim söz konusuyken, bugünlerde günlük kıyafetlerimizde de aynı şatafatı gösterebiliyoruz. Çocukken renkli kartonlardan kutlama kartı yaparken üzerine yapıştırdığım pullar, bugünlerde kıyafetlerin üzerinde kendini daha da gösteriyor. Gece gündüz fark etmeden giyilen,’ patlama etkisi’ yaratan pullarla ilgili hangi parçaları nasıl kullanmamız gerektiğine dair birkaç önemli noktaya değinmek istedim bugün.

Allı Pullu Photo Gallery Öncelikle günlük hayattaki kullanımdan bahsetmek istiyorum. Pullar şatafatlı bir etki yarattığı için ilk kuralımızın ‘sadelik’  olduğunu unutmayın. Pullu kazağınızı düz kesim bir pantolonla ya da etekle giyebilirsiniz ya da görünümünüze daha spor bir hava kazandırmak için kot ceketle kombin yapabilirsiniz.

Allı Pullu Photo Gallery  Pullu ayakkabıları da işin içine katabiliriz. Sade bir kıyafetle kullanabilirsiniz. Gelinlik ayakkabısı için de farklı bir fikir olacaktır.

Allı Pullu Photo GalleryDavetler için en çok tercih edilen kıyafetlerin başında pullu abiye elbiseler geliyor.

Allı Pullu Photo GalleryGelinlik ayakkabısı için pullu olanları önermiştim ya, aynı şey için de geçerli.

Allı Pullu Photo GalleryBu sene pullu payetli şortlar ve etekler çok moda. Daha sakin bir etki yaratmak için basic T-shirtler ve salaş kazaklarla kombinleyin. Aksesuarlarınızın ölçüsünü de abartmayın.

Kıyafetiniz sadeyse, pullu bir clutch ile görünümünüze hareketlik kazandırabilirsiniz.

Yorum Yaz