Kısa gelinlik modelleri

Kısa gelinlik modellerinin en dikkat çeken yönü tamamıyla bir elbise havasında olması. İşte bu nedenle seçtiğiniz kısa gelinlik düğünden sonra sizin için şık bir elbise de olabiliyor. Tasarlanan kısa gelinlik modelleri’ün yeni ve enerjik havasına son derece uygun. Dantel kolları, güpürlü etekleri ya da kabarık elbiseleri ile dikkat çeken kısa gelinlik modelleri son derece şık. Hazırlanan yeni koleksiyonlarda özellikle elbise tarzı kısa gelinliklerde en çok kullanılan model oluyor. Bu anlamda hazırlanan pek çok modelin amacı düğün sonrasında gelinliğin kullanışlı olmasını sağlamak.

Bu nedenle de tasarlanan kısa gelinlikler çok fazla ayrıntılı ya da alıştığımız parlak, ışıltılı tasarımlar yerine sade ve mat renkli tasarımlar içerebiliyor. Bu tarz modellerde yaka kesimleri de oldukça farklı. Elbise modellerinde kullanılan kayık yakalar ya da sıfır yakalar kısa gelinlik modellerinde de kullanılıyor. Ancak elbise havasında tasarlansa de kısa gelinlik modelleri de diğer gelinlik modelleri kadar göz alıcı modellere sahip. Öncelikle kıyafetlerde işlemeler ve güpürlü modeller yer alıyor. Son derece ince ve zarif bir havası olması nedeni ile kısa gelinlikler göz alıcı modellerden bir tanesi diyebiliriz. Kabarık tüller kısa gelinlik tasarımlarında çok fazla kullanılmıyor ancak kalın pileler bu modellerde kıyafetin hareketli hale gelmesine yardımcı oluyor.

Kısa gelinlik modelleri’ün yeni trendlerinden bir tanesi. Bu tarz modeller düğününüzde size daha rahat hareket etme imkanı verir. Eğer aklınızda bir gelinlik fikri yoksa kabarık ya da kuyruklu bir gelinlik istemiyorsanız kısa gelinlik modellerini deneyebilirsiniz. Aynı zamanda bu modeller diğerleri gibi tek seferlik bir kıyafet olmayacak. Kısa gelinlik seçtiğiniz zaman daha uzun süre kullanabileceksiniz.

Kısa gelinlik modelleri Resimleri 

Yorum Yaz