Bu Yaz Yeni Trend: Kısa Gelinlikler

Çok yakında düğünü olacak gelin adayısanız ama bir türlü hala nasıl bir gelinlik modeli seçeceğinize karar vermekte çok zorlanıyorsanız size kısa gelinlik modellerini tavsiye ederiz. 2014 yılında çok iddalı gelinlik modellerini görmekteyiz. Beyaz gelinliklerden tutunda kırık beyaz , kırmızı , pembe , üzerinde desenler olan gelinlik modelleri  ve kısa gelinlik modelleri ön plana çıkıyor. Eğer modern bir tarzda düğününüz olacaksa size tavsiyemiz olan bu kısa gelinlikleri mutlaka görmelisiniz deriz. Çünkü yeni sezonda en çok bu kısa gelinlik modelleri seçilecek gibi gözüküyor.

Son zamanlarda en fazla beğenisi olan kısa gelinlik modelleri koleksiyonlarında birbirinden şık ve zarif kısa gelinlik tasarımları gelin adaylarımızı bekliyor. Ünlü modacılar tarafından tasarlanan ve defilelerle bayanlarımızın beğenisene sunulan gelinlik modellerinde en çok beğenilen tasarımlar arasına girmeyi başaran kısa gelinlik modelleri pek çok ünlünün de tercih ettiği modeller olmaktadır.

Kısa gelinlik modelleri sezonunda çok farklı ve çılgın modellerle en unutulmaz gecenizi daha bir unutlmaz yapabilirsiniz. Düğün gecenizde kısa gelinlik modeliniz ile çok daha rahat ederek hareketlerinizde hiç kısıtlanmayacaktır. Biliyorsunuz ki üzerinizde gelinlik taşımak bayağı önemli bir detay çoğu gelin adayı genç kızlarımız bu husuta zorlanmaktadırlar. Bir yandan duvak biryandan gelinliğin takılmasını önlemek adına epeyce yorulurlar bu önemli gecelerinde .

kısa gelinlik tasarımlarında simetrik kesimler , balon etekli kısa gelinlikler , ön kısmı kısa arkası yerlere kadar uzun kısa gelinlik modeli bu sezon en çok beğenilenler arasında diyebiliriz. Kısa gelinlik 2014 modellerinde daha fazla yüzlerce modeli bulmanız seçeneğinizin olduğunuda unutmayınız.

Bu Yaz Yeni Trend: Kısa Gelinlikler ResimleriYorum Yaz