Kısa Gelinlik Modelleri

Kısa gelinlikler her zaman farklı tasarımlar olarak karşımıza çıkmıştır. Genelde ünlülerin tercih ettikleri bir model olmuştur. Kısa gelinlik modeli çok şık ve zarif olunabilir. Bu  model eskiden çok fazla kullanılmamaktayken şimdilerde genç kızların dikkatini çeken bir model olmuştur.  Kısa gelinlikler daha çok kır düğünlerinde tercih edilmektedir. Kır düğünlerinde gelinliğin kısa olması rahat hareket olanağı sağlamaktadır. Kır düğünleri , havuz başı düğünler gibi daha çok açık havada yapılan düğünlerde kullanılmaya başlanmıştır. kısa gelinlik modelleri de yine çok fazla model de kısa gelinlik olarak karşımıza çıkmaya başlamıştır. Kısa gelinlikler bayanların aslında bazen hiç tercih etmeyecekleri bir model olabilir. Nedeni ise kısa modeller biraz cesaret isteyen modellerdir. Hareket açısından rahatlık sağlamaktadır. Ancak kısa oluşu rüzgarlı zamanlar da rahatsız edebilir.

Kısa gelinlik modellerini daha çok boyu uzun olan kişiler tercih etmelidir. Boyun uzun olması gelinliği daha çok gösteren bir unsurdur. Gelinliğin kısa olması model de daha fazla farklılığa neden olduğu gibi aynı zamanda üzerinde çalışılması da daha kolaydır. Kısa gelinlik modeli yılı itibari ile de çok fazla dikkat çekmeye başlayacaktır. Her zaman tercih edilen birmodel halini alması çok uzun sürmeyecektir. Kısa gelinlikler kendi doğal olarak kısa olabilir yada gelinlik kısadır ve üzerinde uzun tül vardır. Düğünün ilerleyen saatlerinde tül çıkarılarak gelinlik kısa kalır.

Bu model de çok dikkat çekmektedir. Aslında böyle bir alternatifin bulunması gelinin düğünde iki farklı model de gelinlik giymiş olmasını da sağlamış olur. Ancak herkez tarafından bazen kabul edilmeyebilir. Çünkü biraz detay gerektiren bir durumdur. O yoğunluk esnasından böle bir detay ile uğraşılmak istenmeyebilir. Tamamen tecih gelinin nasıl rahat edeceği ile alakalıdır.

En güzel şık gelinlik modelleri burada: gelinlik modelleri

Kısa Gelinlik Modelleri ResimleriYorum Yaz