Kır düğünü için gelinlik modelleri

Düğünlerin yoğunlaştığı yaz aylarında gelin adaylarının yalnızca gelinlik ve saç makyaj konusunda değil düğün seçenekleri konusunda da kararsız kaldığı dönemler yaz mevsiminde sıcak havalar nedeniyle artıyor. Seçenekler arasına açık havada yapılan kır düğünleri de giriyor. Kır düğünleri için tercih edilen gelinlik modelleri elbette ki diğer düğünlerde tercih edilen gelinliklerle aynı olmayacaktır.

Genellikle daha sade seçilene kır düğünü gelinlikleri çok kabarık gelinlik modelleri yerine balık model ya da sade inen etekli gelinlik modellerinden oluşuyor. Kır düğünü gelinlik modellerinde bu yılın trendi dantelli modelleri de tercih edebilirsiniz. Etek kısmında, kollarda ya da  askılarda kullanılan dantel detayları gelinliğe zarif bir görünüm katarken aynı zamanda romantik bir hava katıyor. Özellikle bu yılın gelinlik modası içinde yer alan sırt dekolteli gelinlik modelleri özellikle kır düğünleri için ideal gelinlik modellerindendir. Ayrıca farklı modellerde ve tasarımlarda sıradanlıktan uzak bir gelinlik modeli için kısa gelinlik modelleri kır düğünlerinde kullanabileceğiniz modellerinden oluşuyor. Bu yaz evlenecek gelin adayları için yılın gelinlik trendlerini isterseniz kısaca özetleyelim bu yıl sırt dekolteli, dantelli, kısa ve balık gelinlik modelleri son derece trend modellerden. Kısa gelinlik modellerinde kabarık modelleri tercih edebilirsiniz. Uzun modellerde kır düğünleri için uygun olmasa da kısa modeller de son derece hoş görünen modellerden oluşuyor.  Özellikle de şirin ve cici kız görünümü oluşturmak isteyen gelinler için kısa gelinlik modelleri oldukça idealdir.

2013 gelinlik modellerinde kır düğünleri için tercih edebileceğiniz modelleri sizler için seçtik ve galeri oluşturarak sizler için hazırladık. Kır düğünü tercih edecek gelin adayları bu genlik modellerine mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim. Birbirinde şık ve zarif modeller sizleri bekliyor.

Kır düğünü için gelinlik modelleri Photo GalleryYorum Yaz