Kabarık gelinlik modelleri

Kabarık gelinlik modellerinde tül kabartmalı etekler elbette en sık tercih edilen modellerdir. Özellikle Fransız tüllerinin kullanıldığı kabarık gelinliklerde sade ve masum bir ifade hakim. Bunun yanı sıra daha abartılı modeller de görebilirsiniz. Sade kabarık gelinlik modellerinde genellikle üst kısımda işleme ya da pul gibi detaylar pek yer almıyor. Bunun yerine kumaşın kendinden oluşturulan dikim modellerine ya da dantellere yer veriliyor. Bu tarz modeller aynı zamanda da dantel yeleklerle de kombinlendiğinde çok bir tasarım ortaya çıkıyor. Belden itibaren başlayan etek boyu son derece şık ve zarif bir görüntü için ideal.

Bunun dışında kabarık gelinliklerde sade üst kısmı olan modeller saten eteklerle de tamamlanabiliyor. Daha detaylı ve gösterişli olan işlemeli modellerde de pul ve boncuk işlemeleri sıklıkla kullanılıyor. Kabarık gelinlik modeli için genellikle gümüş rengi pul ya da boncuklar tercih ediliyor. Bunun yanı sıra modellerde straplez ve kolsuz olarak seçim yapabiliyorsunuz. Kabarık gelinliklerde farklı şekillerde kabartma türleri var. Bu anlamda aşağı kadar kat kat inen modeller de tülle kaplı kabarık modeller de yer alabiliyor. Genellikle üstü işlemli olan modellerde saten etekler daha şık ve uyumlu bir görüntü sunuyor.

Kabarık gelinlik modelleri koleksiyonlarında gümüş renkli işlemeler oldukça şık ve pek çok kadının da ilgisini çeken detaylardan bir tanesi. Bunun yanı sıra inci takılarla da kombinlendiğinde kabarık gelinlik modelleri son derece zarif ve gösterişli bir model olabiliyor. Eğer siz de seçimlerinizde kabarık gelinlik modellerine yer vermek istiyorsanızkataloglarındaki modelleri mutlaka inceleyin. Görsellerimizde göreceğiniz kabarık gelinlikler de size bu konuda fikir verebilir.

Kabarık gelinlik modelleri Resimleri 

 

Yorum Yaz