Gelinlik Modelleri

2014 yılında  gelin adayı olan genç kızlarımızı en trend gelinlik modelleri   bekliyor . Birbirinden şık ve zarif  olan en güzel gelinlik modellerini hala görmediyseniz ve  bu yıl içerisinde gerçekleşecek bir düğününüz varsa sizde farklı bir tarz ve şıklıkta çok özel görünmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden ünlü markaların gelinlik koleksiyonlarını incelemelisiniz. En güzel gelinlik modelleri çok farklı tasarlanmış ve oldukça muhteşem görünüme sahip gelinlikler sizleri mağazalar da beklemektedirler. Bu yıl gene prenses gelinlik modelleri genç kızlarımızın tercihleri arasında ilk sırada yerini koruyor. Birkaç farklı tarzda detayların ilave edilmiş olan prenses gelinlik modeli en güzel gelinlik modellerinin içinde çok iddalı  yani gelinlik tasarımlarında gene kabarık etekli gelinlikleri göreceğiz.

2014 en güzel gelinlik modeli benim olsun diyorsanız sezonun trendi olan dantelli ve tül detaylı , işlemeli , taş işemeli gelinlikler, straplez en güzel gelinlikler , dekolteli veya dekoltesiz gelinlik modelleri , balık etek gelinlik modeli , balık etek ve işlemeli gelinlik modelleri ön plana çıkıyor. En güzel gelinlik modelleri arasına giren 2014 dantel ve işlemeli gelinlik modelleri ile sizin için çok özel olan gecenizde siz de özel görünecek ve misafirleriniz gözlerini sizin üzerinizden alamayacaklar diyebiliriz.

Düğününüze az bir zaman kaldı ve siz hala bir gelinlik modeli arıyor iseniz , bizim size tavsiyemiz online sitelerinden en güzel gelinlik tasarımlarını oturduğunuz yerden çok da yorulmadan görebilir ve inceleyebilirsiniz böylelikle az da olsa gelinlik modelinizi seçiminde sizi fikir sahibi yapacak ondan sonra  moda evlerine ve gelinlik satışı yapan mağazalara gidebilirsiniz. O zaman göreceksiniz çok doğru bir en güzel gelinlikmodeline sahip olacaksınız deriz.

Gelinlik Modelleri ResimleriYorum Yaz