Dantelli Gelinlik Modelleri 2015

Bunun yanı sıra aradığınız modeli de burada bulabilirsiniz. Dantelli gelinlik modellerinde hangi modeller var, size en çok hangisi yakışabilir, yeni sezonun en güzel dantelli gelinlikleri hangileri hepsini buradan öğrenebilirsiniz.

Dantelli gelinlik modellerinde öncelikle farklı kalıplarda modeller bulmak mümkün. Geniş ya da dar kesimli modeller olarak karşımıza çıkan dantelli gelinlik modellerinde en çok kullanılan modellerden bir tanesi üstü dar olan modeller. Bu tarz modellerde genelde straplez üstler belden aşağı kadar dar kalıpta inerek devam eder. Sonrasında uzun bir kuyruk ya da yine dar bir etekle birleşen dantelli gelinliklerde modelin tamamında dantel işlemeli kullanılır.

Eğer vücut hatlarınıza güveniyorsanız dar kalıpla hazırlanan dantelli gelinlikleri denemenizi tavsiye ederim. Çünkü bu tarz dantelli gelinlik modelleri iddialı olmasına rağmen son derece şık duruyor. Bunun dışında dantelli gelinlik olarak kullanılan modellerde saten ve dantel karışımların bir arada yer aldığı modeller de var. Bu tarz modellerde gelinlik saten kumaşla tasarlanıp üzeri dantel bir yelek ya da kaftanla tamamlanabiliyor.

Son zamanlarda kaftanlı gelinlikler giderek artan bir ilgiye sahip. Özellikle dantel kaplamalı modelleri çok güzel. Eğer seçimlerinizde dantel gelinlik modellerine yer vermek istiyorsanız kaftanlı modellerle bir farklılık oluşturabilirsiniz. Dantelli gelinlik modellerine genellikle en şık modeller modelin tamamını kaplayan dantellerdir. Ancak bunun dışında sadece üst kısmı dantel olup alt kısmı saten ya da tül etekle birleştirilen modeller de bulunuyor. Bu tarz modeller daha hareketli bir görüntüye sahip.

Dantelli gelinlik kullanmak istediğinizde omuz ve kolları dantel kaplamalı olan modelleri de deneyebilirsiniz. Belden aşağısı giderek genişleyen bu tarz dantelli gelinlik modelleri oldukça şık duran ve sizi daha ince gösteren modellerdir. Bu nedenle eğer kilo sorununuz varsa bu tarz modeller aynı zamanda kapatıcı olacaktır. Dantelli gelinlik modelinize karar vermeden görsellerimizden yardım alabilirsiniz. Belki aradığınız modeli burada bulabilirsiniz.

Dantelli Gelinlik Modelleri 2015 Photo GalleryYorum Yaz