Bahar Düğünü İçin Renk Fikirleri

Düğün ayının açılışıyla beraber, birçok çift telaşe içine girmiş halde. Gelinlerin telaşı daha fazla muhtemelen. Eminim hepsi ‘hayallerinin düğünü’ için her şeyin mükemmele olmasıyla ilgileniyorlar.’ Bahar düğünleri için hangi renkler uygundur, nasıl kullanılır?’ diye merak ettim ve sizler için yaptığım kısa bir araştırma sonucunda bahar düğünleri için trend renk kombinasyonlarını yazdım:

  • Lila& Pembe& Mavi

pastel purple

 Bu üç güzel rengin kombini bahar düğünleri için en çok tercih edilenlerden. Gelin buketiniz için de bu renkleri kullanabilirsiniz. Renk devamı masa detaylarında sağlayabilirsiniz.

  • Aqua& Beyaz

Aqua White

Açık renk paletleri  bahar düğünü için geleneksel gözükse de açık mavi ve beyazın birlikte kullanımı ferah bir hava yaratır. Açık mavi bardakları tea-light olarak kullanabilirsiniz.

  • Lavanta Rengi& Yeşil

lavender

 Lavanta rengi ve koyu yeşilin birlikte kullanımı baharı çağrıştıran renklerden. Düğün pastanıza  yenilebilir çiçeklerden ekleyebilirsiniz.

  • Pembe&Açık Yeşil&Beyaz

pink

  Pembe ve beyazın ‘kız çocuğu’ havasını kırmak için açık yeşili kullanın. Gelin buketi için yeşil ortanca, pembe gül ve beyaz orkideleri kullanabilirsiniz.

  • Yağ Yeşili&Beyaz

    olive green

    Canlanma dönemi olan baharın simgesi: Yeşil. Bu rengin her tonunu rahatlıkla kullanabilirsiniz.  İster düğün pastasında, isterseniz mumları süslemek için yeşil şeritleri tercih edebilirsiniz.

  • Şeftali Rengi&Açık Sarı

peach

Şeftali rengi bir masa örtüsü ile açık sarı renkteki çiçeklerle güzel bir masa düzeni oluşturabilirsiniz.

Yorum Yaz