2015 Gelinlik Modelleri

Artık kısa gelinlik modellerini sadece yaz aylarında değil kış sezonunda giyilmekte. Ama tabi ki tercihe bağlı bir gelinlik modeli. 2015 sezonunda özellikle ceketli , pelerinli  ve boleraların bol olduğu gelinlik modelleri karşımıza çıkıyor. Ceketlerde kullanılan taş işlemeleri , dantel ve tüy detayları da gözden kaçmıyor. Bu sezon tüy detayların fazlaca kullanıldığı gelinlik tasarımlarında gelinliklerin alt ve üst kısımlarında hatta duvaklarda bile türleri göreceğiz.

2015 sezonunda gelinlik modelleri daha bir renklenerek ve başta pembe rengin ön planda olduğu gelinlikler sezonun trend gelinliklerinden olacak gibi gözüküyorlar. Modayı yakından takip etmeyi seven bir gelin adayısanız Crop top modellerden yani iki parçalı gelinlik modelleri tam size göre diyebiliriz.

Gelin adaylarımız için gelinlik seçimi heyecanlı ama bir o kadar zor bir seçimdir. Moda akımı içerisinde gelinlik modelleri sürekli değişim gösterir. 2015 sezonunda genelikle gelinlik modellerini daha bir modern tasarımlar olduğunu gözlemlemekteyiz. Kabarık etekli gelinlikler bu sezon çok trend ve modellerin başında yer almakta. Her sezon yerini koruyan prenses gelinliklerde bu sezon gül detalı çiçekleri sıklıkla göreceğiz.

Vücuduna güvenen gelin adaylr için balık etek gelinlik modelleri sezonun en trend gelinliklerinden adeta. Ve tabiî ki gene dantelli gene dantelli gelinlikler bu sezon daha bir muhteşem tasarlanmışlar. Yani seçmek size kalıyor. Kendinize en uygun 2015 gelinlik modelinizi seçerek en özel ve hiçbir zaman hafızalardan silinmeyen en mutlu gecenizi gelinlik modeliniz ile taçlandırabilirsiniz.

Sizde sonbahar kış aylarında düğününüz olacaksa yeni sezon gelinlik modelleri içerisinden Straplez gelinlikler, tek omuzlu gelinlikler, prenses gelinlikler, dar uzun gelinlikler, balık etekli gelinlikler, düz gelinlikler, dantelli gelinlikler, kısa etekli gelinlikler, askılı, kollu gelinlikler ve daha fazlasını rahatlıkla bulabileceksiniz.

2015 Gelinlik Modelleri Photo Gallery 

Yorum Yaz