Zara Etek Modelleri 2014

En çok tercih edilen markalardan bir olan Zara 2014 etek  yeni sezon modellerini mutlaka görmenizi tavsiye ederiz. İddalı ve dikkat çeken bir etek modeli giymek istiyorsanız 2014 etek modelleri Zara’nın da yer verdiği leopar desenli ve peplum etek modelleri çok dikkat çekiyor. Günlük yaşantınız için kullanabileceğiniz farklı modellerden birisi de Zara etek modelleri koleksiyonunda yer alan kat kesimli  etek modelleridir. Oldukça şık duran 2014 zara etek modelleri oldukça iddalı.  Zara’nın yenimoda etekleri de muhteşem. Dantel, pileli, asimetrik, kalem etek, şifon, kot, poplin, akerdeon, çizgili ve daha birçok modeli bulunan 2014 Zara etek modellerinin fiyatları 60 lirayla 150 lira arasında değişiyor. Daha çok siyah renginin hakim olduğu en yeni Zara etek modellerini çok beğeneceksiniz.

Zara 2014 etek modelleri ile görünümünüze çekicilik kazandırabilir ve 2014 kış modasını yakından takip edebilirsiniz. Uzun ya da kısa etek modellerini, uzun kazaklarla ve düz tişörtlerle kombinleyerek, 2014 kış modasına uygun giyinebilir ve bu sayede de tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Pileli eteklerin ön planda olduğu 2014 kış modasında kısa mini etekler de çok tercih ediliyor. Zara etek modelleri 2014 sezonunda yeniliklerle dolu ve bayanlarımızı çok şık yapacak diyebiliriz. Desenli  ekoseli ve  çiçekli etek modelleri  bu sezon çok yoğun gözüküyor. 2014 Zara etek modellerinde  yüksek bel modası sezona damgasını vuracak gibi gözüküyor. Ayrıca Zara kloş eteklerde sezonun trendlerinden bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor.

2014 Zara kalem  etek modelleri daha çok uzun etek modası görülerek yerlere kadar uzayacak bir şekilde. Pili Zara 2014 etek modelleri bu sezonda kadınlarımıza ayrı bir hareketlilik katarak şıklıklarına ayrı bir şıklık katacaktır. Zara 2014 etek modelleri bu yılın olmazsa olmazlar arasında yerini almaya başlamıştır diyebiliriz.

Zara Etek Modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz