Yeni Sezon Etek Modelleri 2015

 Yeni sezon etek modelleri ve en güzel etek tasarımları, bayanların gözlerini kamaştırıyor. Bu sezon etek modelleri kendini öyle güzel yenilemiş ki, eski ve yeni modellerin karışımı bir moda ile her gönlü cezp edeceğe benziyor.

Yeni sezon etek modelleri ve en güzel etek tasarımları başlığı altında ilk olarak en güzel etek tasarımlarından bahsetmeliyiz. Öyle hoşlar ki, hepsi bizim olsa doymayız gibi. Bu yıl sonbahar ve kış için düşünülmüş kalın kumaşlı eteklerin üzerine çizgi film karakterleri ve doğa baskıları yerleştirilmiş, bir etek üzerinde köpek ve kedi pati izlerini görmek mümkünken, aynı etek üzerinde bin bir çeşit çiçek deseni görmek de mümkün. Etek tasarımlarından en değişik görünenlerden biri de kuru kafa figürlü tek ve çift renkli etekler. Bu eteklerin renkleri ile üst uydurabilmek, aynı anda hem şıklığı hem de rahatlığı yakalaya bilmek de çok uzak değil.

Yeni sezon etek modelleri ve en güzel etek tasarımları başlığı altında yeni sezon etek modellerini de inceleyelim. Yeni sezonda etekler; balık etek, bol etek, diz üstü dar kesim etek ve salaş etekler olarak belirli kategorilere ayrılabilir. Bu sezon için en gündem de olan eteğin ise; balık etek olacağı tahminler de yerlerini çoktan aldın. Sizde görün ve fikrinizi paylaşın..

Yeni Sezon Etek Modelleri 2015 ResimleriYorum Yaz