Mini etek modelleri

Yeni sezonda etek modellerinde özellikle de mini etek modellerinde yeni sezonda bir çok model dikkat çekiyor. mini etek modelleri yepyeni stilleri son derece şık modelleri ve farklı tasarımlarıyla markaların yeni sezon koleksiyonlarında karşımıza çıkan mini etek modellerinde genel olarak bandaj stil ve kloş mini etek modelleri sıkça karşımıza çıkan stillerde ve modellerde. Mini etek modellerinde ayrıca desenli modellerde karşımıza çıkan seçenekler arasında yer alıyor. Mini etek modellerisezonu stillerini sizler için seçerek oluşturduğumuz galerimizden inceleyebilirsiniz.

Mini etek modelleri sezonunda özellikle desenli modellerle karşımıza çıkıyor. Tribal desenler, çizgili, çiçek desenli ve leopar desenli ve farklı figürlü desenlerden oluşan mini etek modelleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor.Mini etekler de bu sezon ayrıca deri modeller de dikkat çekiyor. Mini etek modelleri sezonunda kloş mini etek modellerinde pilili ve çan etek stillerinde ve  en moda dar ve bandaj etek modelleriyle son derece sexi ve çekici bir görünüm kazanmanıza yardımcı oluyor. Kış aylarında da siyah opak çoraplarla kombinleyebileceğiniz mini etek modelleri özellikle koyu renkli stilleriyle karşımıza çıkıyor. Desenli mini etek modellerini tercih edebilir son derece şık bir çok stilde tarz etek modellerini günlük kombinlerinizde tercih edebilirsiniz.

Bu sezon dar mini etek modellerinde özellikle siyah, mavi, yeşil, pudra renkleri, fuşya, mercan, bordo, gri, füme gibi renkler yoğun olarak tercih ediliyor. Son yıllarda özellikle günlük ve gece kombinlerinizde tercih edebileceğiniz mini etek modelleri farklı stillerle karşımıza çıkıyor. Özellikle deri mini etek modelleri hem gece hem de günlük kombinleriniz de tercih edebileceğiniz bir çok model ve stilde mini etek modelleri içinde son derece trend.

Zevkine düşkün olan bayanlar şık ve sıra dışı görünüm istiyorsanız buraya: mini etek modelleri 

Mini etek modelleri ResimleriYorum Yaz