Maxi etek modelleri

Maxi etek modelleri yılında da özellikle renkli modelleriyle büyük beğeni topladı. Özellikle şifon etek modelleri maxi modellerde son derece rahat olması sebebiyle sık tercih edilmekte. Maxi etek modelleri ile kombinlenen topuklu bir ayakkabı ile çok şık bir kombin ortaya çıkartılabilir.Yeni sezon maxi etek modelleri bir çok markanın sonbahar kış koleksiyonunda bolca bulunmakta. Maxi etek modelleri özellikle kapalı hanımlar için sık tercih edilen bir etek türüdür. Ancak artık üzerine giydiğiniz askılı ya da straplez bir büstiyerle de kombinlenip son derece trend bir görünüm elde edilebiliyor. Sonbahar kış aylarında ise hırka veya ceketlerle kombinleyebilirsiniz.

Maxi etek modelleri özellikle yaz aylarında daha çok şifon kumaşlarlarda tercih ediliyor, kış  aylarında ise kumaşın kalınlığı artıyor. Etek modellerini özellikle de maxi etek modellerini seven bayanlara özel maxi etek modellerinde en çok öne çıkan modelleri sizler için seçerek galerimizde paylaşmak istedik. maksi etek modellerinde şifon kumaşlı modeller, kısa astarlı ve yırtmaçlı modelleriyle bu sezon son derece popüler. Özellikle uçuş uçuş şifon maxi etek modellerini bu yıl sıkça görmekteyiz. Uzun etek modellerinde bu sezon canlı renkler öne  çıkıyor. Bunun yanı sıra desenli etek modelleri deyılında etek modellerinde karşımıza  çıkan popüler modellerden.

Özellikle de sıcak havalarda sık tercih edilen  uzun etek modelleri sıcaklarda pantolon giymek istemeyenler için oldukça ideal ayrıca şık görünmek isteyen bayanlarında tercihleri arasında. Son yıllarda öne çıkan etek trendi tül ve şifon maxi etekler kısa astarlı ve transparan maxi etek modelleri ile geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu yıl da tercih edilmeye devam ediyor. Son yılların günlük trendlerinden olan maxi etek modelleri özellikle de genç kızlar tarafından sıkça tercih ediliyor.

Maxi etek modelleri ResimleriYorum Yaz