Maxi etek modelleri

Etekleri ve özellikle de maxi etekleri seven bayanlar için maxi etek modellerin de hangi detaylar öne çıkıyor incelemek istersiniz diye düşündüm. Bu sezon maxi etek modellerinde şifon modeller içten kısa astarlı yırtmaçlı modeller son derece popüler. Özellikle de bu yaz uçuşan şifon etekli maxi etekleri sıkça göreceğimizi düşünüyorum.

İlkbahar ve yaz aylarının sık kullanılan parçalarından olan eteklerden maxi modeller canlı renkler ve pastel tonlar öne çıkıyor. Bunun yanı sıra desenler deyılında kıyafetlerimizin her parçasında olduğu gibi eteklerde de karşımıza çıkıyor. Özellikle de yaz aylarınca uzun etek modelleri kavurucu sıcaklarda pantolon giymek istemeyenler ve şık görünmek isteyen bayanlar için ideal seçeneklerden biri. Yaz aylarının gelmesi ve havaların sıcak olmaya başlaması ile birlikte bu yılın modası tül ve şifon kumaşlı kısa astarlı transparan maxi etek modelleriyılında olduğu gibi tercih edilmeye devam ediyor. Son yılların değişmeyen trendlerinden olan maxi etekler özellikle de genç kızlar tarafından sıkça tercih ediliyor.

Maxi etek modelleri yılında çoğunlukla yüksek bel modellerden oluşuyor. Maxi etekleri kombinlerken mutlaka uygulamanız gereken kombin şekli üzerine giydiğiniz gömlek, bluz veya  t-shirtü eteğin içine geçirerek kombinlemeniz gerekir. Bir de kesinlikle dar,vücuda yapışan  bir bluz veya t-shirt ile kombinlemeyinizyılında maxi etekleri de biraz geniş salaş bluzlarla kombinlemeniz daha tarz bir görünüm oluşturacaktır. Yaz ayların da maxi etekleri rahat etmek isteyenler topuksuz sandaletlerle uzun görünmek ve daha şık bir kombin isteyenler ise topuklu sandaletlerle kombinleyerek son derece hoş kombinler oluşturabilirler.

yazında günlük maxi etek modelleriniz de yılın trendi yırtmaçlı şifon etekleri de kullanmanızı öneriyorum. Bu sezon bu etekler son derece ön planda. Görsellerdeetek modelleri daha detaylı inceleyebilirsiniz

Maxi etek modelleri ResimleriYorum Yaz