Listenizde hangi eteklere yer var?

Uzun Etek Modelleri

Özellikle kış sezonunda sıkça tercih edilen bu model, listemin en başında geliyor. Uzun etek ile kendimi rahat hissedebiliyor, her alanda tercih edebiliyorum. Daha çok günlük giyimde kendi tarzımı gösterebildiğim bu modeller için kesinlikle favori diyebilirim. Renk konusunda da uzun etek denildiği zaman akla gelen siyah rengini hiç düşünmeden seçebilirim. Ona uygun kombin bir bluz ile 2015 uzun etek modelleri arasından seçimler yapılabilir.

Fırfırlı Mini Etek Modelleri

Parti alanları ve özel gecelerde sıkça gördüğümüz bu tasarımlar, bence oldukça iddialı görünüyor. Sadece mini etek modelleri üzerine seçimler yapmıyor, fırfırlı etekler üzerine de seçimler yapıyoruz. Daha doğrusu benim listemde her zaman için seksi bir yeri olmuştur. Neon renk ile yapılan seçimler, bu modelleri daha şık gösteriyor. Yada farklı renkleri göz ardı etmemek lazım. Tabi katılacağınız alana göre listenize bu tasarımları ekleyebilirsiniz. Her zaman kendi renginizi açığa çıkarmaya çalışın.

Kalem Etek Modelleri

İş yerinde giyim konusuna önem veren bayanlar için ideal diyebileceğim bir tasarım daha var. Kalem etekler iş yerinde tercih edilebilecek en iyi etek koleksiyonları arasında yerini almış durumda. Sadece bu alanlar içinde değil, günlük giyimde dahi tercih edebileceğiniz çok fazla koleksiyonun olduğunu söyleyebilirim. Doğru kombin edildiği takdirde hoş bir görünümü yakalayabileceğiniz etekler arasındadır. Yine benim favori listemde yerini almış olan bu modellere bayılıyorum.

Aslında listeme eklemek istediğim o kadar fazla model ve tasarım var ki, hangilerini sizlerle paylaşacağımı bilemiyorum. Bu nedenle beğendiğim tüm tasarımları tek tek görsellerle beraber hazırlamaya çalıştım. Umarım bu koleksiyonları sizler de beğenirsiniz. Eğer istek bir modeliniz olursa aşağıda bulunan yorum paneline isteğinizi belirtebilirsiniz. Gelecek paylaşımlarım için de favori listelerimi vermeye devam edeceğim. Her an moda için www.3kmoda.com adresinden bizleri takip edebilirsiniz.

Listenizde hangi eteklere yer var? Resimleri 

Yorum Yaz