Lalapuna 2014 etek modelleri

Giyim markaları denildiğinde çok kişini bilmediği ama etek modelleri ile dikkat çeken Lalapuna bu yıl çok ilgi görecek gibi gözüküyor. Lalapuna 2014 etek koleksiyonuna göz attığınız zaman  sizde çok beğeneceksiniz. Farklı olmayı yakalamak istiyorsanız eğer Lalapuna 2014 etek modelleri tam size göre diyebiliriz. 2014 Lalapuna etek modellerinde bayanların en tercih ettiği kıyafetler arasında etekler yer almaktadır. Yeni sezonda çok çeşitliliğe sahip bu modeller kloş, deri ve kalem etek modelleri 2014 sezonunda en gözde olan modeller arasında yerlerini almaktadırlar. Her kıyafete ve her ortama uygun kombinler yapmak çok kolaydır.  2014 etek modelleri de 2013 yılında olduğu gibi mini eteklerin yanı sıra uzun – maxi eteklerin de kendini gösterdiği bir yıl olacak gibi gözüküyor.  Özellikle de en çok tercih edilen kıyafeti kalem etek modelleri oluyor.

Havaların ısınmasıyla bayanların etekleri tercih ettiği şu dönemde Lalapuna etekler  birbirinden  şık ve zarif 2014 etek modellerini çok beğeneceksiniz. Vintage etekler kış mevsiminde ortaya çıktı fakat bahar ve yaz aylarında spor, klasik birçok etek modelinde tasarımlarıyla kadınların en çok tercih edecekleri parçalardan olacaklardır. Kalem etekler bu yaza farklı detaylarla yine merhaba demeye hazırlanırken ince bel vurgusu yapılan ve çekici bölgelere bakışların yoğunlaşmasını sağlayan bu modelde önden fermuar ve şeffaf kumaşlarla tasarlanmış modelleri bu ilkbahar yaz mevsiminde göreceğiz. Bu yüzden mutlaka Lalapuna  2014 etek modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Lala puna markası her sezon farklı renk tonlarıyla oluşturduğu tasarımlarında bayanlar tarafından büyük ilgi görmeyi başarıyor. Bu sezonda da 2014 etek modelleri ve koleksiyonlarıyla son derece iddialı diyebilirim. Her sezon ayrıcalığı yakalayan trendler, şık renkler markanın tasarımları arasında.

Lalapuna 2014 etek modelleri ResimleriMaybe You Like Them Too

Yorum Yaz