Kot Etek Modelleri

yılında da kotlardan asla vazgeçemeyeceksiniz. Kot kumaşların verdiği rahatlık bayanlarımızın vazgeçemediklri giyim tarzı ve kıyafetleridir. Kotetek modelleri ile  rahatlık ve şıklık açısından bayanların vazgeçemeyeceği etek modellerinden bir tanesidir. Uzun ya da kısa birbirinden farklı desenler ve düğmeler kullanılarak hazırlanan kot etek modelleri bir çok bayanın şıklığına şıklık katıyor. Günümüzde rahatlığın sembolü olan kota merak artıyor bu nedenle kot etek modelleri de bayanlar tarafından oldukça ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Genç kızların severek kullandığı kot etek modelleri her yaş grubundan bayan içinde farklı ve eğlenceli bir kıyafetlerindendir.

yılında kısa ve uzun kot etek modellerinin haricinde normal boy kot etek modelleri sezonun en çok ilgi görenleri arasında diyebiliriz ve sezonun trendi.  Orta yaş bayanlar için diz altı kot etek modelleri de bulunmakta. Diz altı kot etek modellerini tunik ile kombinlediğinizde sizin için oldukça kullanışlı bir model haline gelecektir.  Koyu ya da açık renkli bir çok modelle kot etekler vitrinlerde yerini almaya başladı. Kısa kotetek modelleri de  özellikle genç kızlar tarafından en çok tercih edilen ve ilgi gören modeller arasında. Bu modellerde koyu renkli tek parça modeller ya da eskitmeler kullanılabilmekte.

Farklı renk ve her keseye uygun fiyatlarıyla kot etek modelleri yineyılında da siz bayanların en sevilen etek modelleri arasında yer alacaktır. Mini kot etekler bu sezon çok konuşulacaklar. kot mini etek modelleri göz kamaştırıyor. Birbirinden güzel bu mini etekler ilkbahar ve yaz aylarının vazgeçilmez modası olacak gibi duruyor. Üstüne giyeceğiniz renkli bir bluz ve güneş gözlüğü kombini ile şıklığınıza şıklık katın. Hayranlıkla bakan gözler sizin üzerinizde olacaktır.

Kot Etek Modelleri ResimleriYorum Yaz