Kot Etek Modelleri 2014

2014 kot etek modelleri yakın geçmişimizde daha çok giyilmesine rağmen hala günümüzde gözdeliğini koruyor. Kırmızı, yeşil renklerinin yaz kreasyonlarında çok tercih edildiği kot etek 2014 modelleri, kış aylarında genel olarak pamuklu mini etek ve kalın kotlar ile daima yenilikler karşınıza çıkıyor. Kot etek 2014 modelleri arasında yüksek bel modasını takip etmelisiniz. Kot etek tasarımı 2014 sezonu içerisinde ince kemerlerde her tasarım üzerinde kendini gösterecektir. Koyu renklerinde kesinlikle kullanılacağı etekler düzgün bacaklara sahip ve kendine güvenen her bayan mini kot etek tercih etmelidir. Kot etek modelleri 2014 sezonunda uzun tasarımlar ve yandan yırtmaçlar çok fazla görülecektir.

Bu sezon ince kotyüksek bel etek 2014 modelleri, kumsalda geçirdiğiniz bir akşamda kendinizi özel hissettirebileceği gibi, bir gece eğlencesinde de rahat şıklığı tercih ettiğinizde yer alacaktır. 2014 yüksek bel kot etek kış aylarında daha az dikkat çekici ve daha rahat kullanılabilir olmaktadır. Her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz kot etek 2014 tasarımı arasında payetli modeller her ortamda fazlasıyla işinizi görecektir. Şık kot etek modelleri 2014 sezonunda kadınların vücutlarını çok daha cesurca sergilediği mükemmel bir sezon sizleri bekliyor. Gece şıklığını için tek yapmanız gereken mutlaka bunları tercih etmelisiniz. Dantelli kot etek modelleri 2014 yılı içerisinde özel davetlerde rahatlıkla kullanılabileceği iş hayatınızda da giyeceğiniz tasarımlardır.

Yırtmaçlı kot etek modelleri 2014 sezonunda çok fazla yer alarak büyüleyici görünecek ve tüm erkekleri etkisi altına alacaksınız. Kot etek fiyatları 2014 sezonu içerisinde çok daha uygun fiyatlar ile rahatça sahip olacaksınız.Harika vücudunuzu olduğu gibi ortaya çıkartacak olan etekler daima cesaretinizi de artıracaktır. 2014 kot etek fiyatları sayesinde artık herkes kendi bütçesine göre dilediği gibi alışveriş yapabilecektir. Yaz aylarının kesinlikle önemli bir yeri olan hareketli kot etek 2014 modelleri, sahile inerken, alışverişe giderken veya bir arkadaş buluşmasında mükemmel görüneceği gibi gündelik kullanımlarınızın dışında işte istediğiniz gibi giyebileceksiniz. 2014 kotetekler altına her türlü ayakkabı ile ayrı bir şıklık sağlayacak ve kendinizi en güzel şekilde ortaya çıkartacaksınız.

Kot Etek Modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz