Kot etek modelleri

Kot etekler bu sezon hiç olmadığı kadar moda ve ön planda. Uzun zamandır çok trend olan yırtık kot pantolonlar gibi aynı tasarımda yani yine yırtık ve eskitilmiş görünümlü kot etek modelleri bu sezon son derece trend olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle kalem etek formlu diz üzerinde biten yırtık kot etek modellerinin yanı sıra eskilerin popüler modellerinden mini etekler yeniden gün yüzüne çıktı. Kot etek modasında bu sezon ayrıca zımbalı kot etekler de son derece trend etek modellerinden.

Günlük ya da gece dışarı çıktığınızda rahatlıkla giyebileceğiniz bu şık kot etekleri gündüz daha günlük ve spor gece ise daha şık parçalarla kombinleyebilirsiniz. Örneğin giyeceğiniz kot etek altına dolgu topuk ya da düz sandaletlerinizi giyerek mükemmel bir kombin oluşturabilirsiniz. Hem kış aylarında hem de yazın en popüler parçalarından olan kot etek modellerinde öne çıkan renkler ise genellikle taşlanmış ve açık renkler, bir de siyah renk oluyor. Özellikle mavi kot etek modelleri, pembe etekler ve bir kaç canlı renk daha sezonun popüler kot etek renklerinden. Kot etek modellerinde en çok tercih edilen model kısa kot etekler olmaya devam ediyor. Sizler için hazırladığımız kot etek modelleri galerimizde en şık ve trend kot etek modelleri yer alıyor.

Kot etek modellerinde mini ve yırtık kot etek modeli tüm dünyada özellikle de yaz aylarında en trend modeller olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle ünlüler tarafından da sıkça tercih edilen jean etek modelleri mini ve diz üstü modelleriyle karşımıza çıkıyor. Asimetrik kot etek modellerinin yanı sıra kot kalem etek modelleri ve zımbalı yırtık kot etekler günlük hayatımızın ön plana çıkan en trend denim etek modellerinden. kot etek modellerini sizler için oluşturduğumuz galerimizden inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Kot etek modelleri ResimleriYorum Yaz