Kısa ve uzun etek kombinleri

 Kısa ve uzun etek kombinleri, her bayanın kıyıda köşe de kalması gereken en önemli fikirlerden biri. Önce kısa eteklerle yapılabilecek kombinleri planlamaya çalışalım.. Kısa ve uzun etek kombinler, deyince akla;  kısa eteklerle yapılabilecek ilk kombin olan, balık model bir kısa etekle, dar bir bodynin kombin edilmesi gelir. Renkler hakkında da fikir almak isterseniz, pembe bir balık eteğin üzerine yarım, beyaz bir body oldukça şık ve rahat olacaktır.

Veya kısa bir kot eteğin üzerine giyilen dar, belden oturtmalı bir gömlek oldukça şık olacaktır. Kısa etekleri kombinlerken en dikkat edilmesi gereken nokta; alta giyilen eteğin darlık ölçüsüdür. Eğer etek dar ise üst kombin geniş, etek geniş ise; üst kombinin dar olması gerekir. Dar ile dari, geniş ile genişi kombinlersek şık durmak yerine tek düze görünürüz. Bu hem rahatlığımızı bozar, hem de güzel olan kıyafetleri bile kötü gösterir.

Kısa ve uzun etek kombinlerinde şimdi de uzun etekleri ele alalım; yılın modası dar ve iki yandan yırtmaçlı olan eteklerdir, her rengi ve her fiyatı bütçeye uygun olan bu etek türleri hepimizde vardır. O halde hemen onları kısa tek renk bodylerle kombinleyelim ve bodyleri eteklerin içine alalım. Unutmayın dar bir uzun eteğin de üzerine dar giyilecek bir body görüntünüz hoş olsa bile bunu bozacak ve rahatsız edici görünecektir.

Kısa ve uzun etek kombinleri Photo GalleryYorum Yaz