Kayra etek modelleri

Tesettürlü bayanların aradığı mükemmel tasarımların ve modellerin önemli ismi Kayra, yeni sezon etekleri uzun etek arayanların vazgeçilmez markalarından olmaya devam edecek. Kayra etek modelleri yılı için tasarladığı birbirinden güzel ve şık, farklı renk ve desen seçimleri ile birlikte etek seven tesettürlü hanımların arayışlarına cevap vereceğe benziyor.

Harika tasarımları ve narin ama yanı zamanda sade şıklığa sahip modelleri ile tesettür giyimin öncü isimlerinden olan Kayra etek modelleri ile bu sezon piyasaya çıktığından beri de oldukça olumlu yorumlar alıyor. Bu olumlu yorumlara ve bizim izlenimimize bakılırsa be yaz hanımlar Kayra etek modelleri ile çok şık olmaya devam edecekler.

Hemen hemen bir çok mağazada etek modellerine rastlayabilirsiniz. Fakat Kayra çizgisi sıradan eteklerden biraz daha farklı ve bu farklılığını yeni sezon etek modellerinde de yansıtmayı başarmış. Kayra etekler kumaşlarının kalitesini gözler önüne serecek şekilde modellendiriliyor. Böylece hem kaliteli bir kıyafet taşıdığınızı gösteriyor hem de kumaşın kalitesi ile birlikte eteklerde daha dik bir duruş yakalayabiliyorsunuz. Tesettür giyimde böylece vücut hatlarının olabildiğince kapatılması isteği de karşılanıyor.

Kayra yeni sezon etek modelleri arasında renklerdeki düzlüğün yanı sıra hafif parıltılı kumaşlar oldukça dikkat çekiyor. Kahve tonlarının sıkça kullanıldığı Kayra etek modelleri arasında kırmızı gibi iddialı renkleri oldukça masum şekilde bulmanız da mümkün hanımlar. Eteklerin bel kısmına doğru toparlanan kıvrımlar eteklere güzel bir görünüm kazandırmış ve bu model markanın yeni sezon bir çok etek modelinde kullanılmış.

Kayra tesettür etek modelleri arasında bel kısımlarında da şık detaylar kullanılmış. Kemer görünümü kazandırılmış fiyonklar abartıdan uzak ama bir o  kadar da şık bir görüntü yakalamak isteyen hanımların vazgeçilmezlerinden olacak gibi görünüyor.

Çizgi detayları da 2013 etek modellerinin bir çoğunun da olduğu gibi Kayra markası tarafından da tercih edilmiş. Etek uçlarında kalın çizgiler ile detaylandırılmış etek modelleri dışında Kayra etek modelleri arasında tamamen ince çizgiler ile renklendirilmiş etek modelleri de bulabilirsiniz.

Kayra etek modellerini merak edenler için markanın hanımlara sunduğu online satış hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylece hem markanın bir çok modelini daha görme fırsatınız olur hem de alışverişe zamanı olmayanlarınız için pratik bir çözüm bulmuş olursunuz.

Kayra etek modelleri ResimleriYorum Yaz