Kalem Etek Modelleri

Kalem etek modelleri olarak daha çok yüksek bel modası hakim bir şekilde değişiklik kazanıyor. İncecik eteklerin bel kısımları yüksek olacağı için artık gömleklerinizi etekleriniz içine vermeniz gerekiyor. Kalemetek modelleri içinde eteğin basen kısımlarındaki volanlar herkesin ilgisini çekmektedir. Kalem etek modellerikesinlikle şaşırtsa bile ilk zamanlar kulağa tuhaf gelse bile geçtiğimiz sezonda her bayan giymiştir. Dar ve kısa bir tasarım olduğu kadarsezonunda ara boylar yerini almaya başlamıştır. Kalemetek modası rüzgar şeklinde eserek birçok bayanın en çok tercih ettiği tasarımlar arasındadır. İstediğiniz her yerde giyeceğiniz bu modellerin altına elbette opak çoraplar muhteşem olacaktır.Kemerli kalem etek modelsezonunda da yoğun olarak kullanılsa da ufak ayrıntılar canlandırıyor.

yüksek bel kalem etek modelleri mini olarak tercih ederek altına opak çorap kesinlikle doğru giyinmenin en ince ayrıntısıdır. Geçtiğimiz sezon genellikle mini olan modeller bu sezon ara boy şeklinde tasarlanmaktadır. Kalem etek fiyatlarısezonunda çok yüksek değil aksine herkesin imkanına göre bulunabilecektir. kalem etek fiyatları sayesinde dolabınızı ve kendinizi baştan aşağı yenileyeceksiniz.Kalemetek fiyatları birkaç adet değişik tarzlarda kısa, uzun, ara boy şeklinde anında alacaksınız. Fiyonklu kalem etek modellerisezonunda yüksek bellerin ön kısmında ufak bir hareket sağlıyor. Kalem etekler düz ve dar olmaktadır.

Kalemyırtmaçlı etek tasarımları oldukça fazla görülecektir. Uzun kalem eteklerin tek taraflı yırtmaç verilmesi sezonun trendidir. kalem hareketli etekler ışıltınızı ve tarzınızda olan yenilikleri rahatlıkla etrafınıza saçacaksınız. Kalemetek resimleri arasından kendi tarzınıza göre olanı anında yakalayabilirsiniz. Kalem etekmodelleri ile baştan aşağı kendinizi yeniden yenilemenin tüm güzelliklerini yaşatıyor. Yırtmaçlar, desenler, yeni renkler ile kalem etekler hareketlilik kazanıyor.  Özellikle zayıf olanlar bu harika şekilde vücutlarını sergileyecektir. Kalemetek tasarımları arasından kesinlikle her bayan kendine göre olanı bulacaktır. Bu sezon daha çok yüksek bel tasarımlı etekler çıkacak. Bu yüzden sizde modaya uygun olarak giyinmelisiniz.

Kalem Etek Modelleri ResimleriYorum Yaz