Kalem Etek Modelleri 2014

2014 Kalem etek modelleri olarak daha çok yüksek bel modası hakim bir şekilde değişiklik kazanıyor. İncecik eteklerin bel kısımları yüksek olacağı için artık gömleklerinizi etekleriniz içine vermeniz gerekiyor. Kalem 2014 etek modelleri içinde eteğin basen kısımlarındaki volanlar herkesin ilgisini çekmektedir. Kalem etek modelleri 2014 kesinlikle şaşırtsa bile ilk zamanlar kulağa tuhaf gelse bile geçtiğimiz sezonda her bayan giymiştir. Dar ve kısa bir tasarım olduğu kadar 2014 sezonunda ara boylar yerini almaya başlamıştır. Kalem 2014 etek modası rüzgar şeklinde eserek birçok bayanın en çok tercih ettiği tasarımlar arasındadır. İstediğiniz her yerde giyeceğiniz bu modellerin altına elbette opak çoraplar muhteşem olacaktır.Kemerli kalem etek model 2014 sezonunda da yoğun olarak kullanılsa da ufak ayrıntılar canlandırıyor.

2014 yüksek bel kalem etek modelleri mini olarak tercih ederek altına opak çorap kesinlikle doğru giyinmenin en ince ayrıntısıdır. Geçtiğimiz sezon genellikle mini olan modeller bu sezon ara boy şeklinde tasarlanmaktadır. Kalem etek fiyatları 2014 sezonunda çok yüksek değil aksine herkesin imkanına göre bulunabilecektir. 2014 kalem etek fiyatları sayesinde dolabınızı ve kendinizi baştan aşağı yenileyeceksiniz.Kalem 2014 etek fiyatları birkaç adet değişik tarzlarda kısa, uzun, ara boy şeklinde anında alacaksınız. Fiyonklu kalem etek modelleri 2014 sezonunda yüksek bellerin ön kısmında ufak bir hareket sağlıyor. Kalem etekler düz ve dar olmaktadır.

Kalem 2014 yırtmaçlı etek tasarımları oldukça fazla görülecektir. Uzun kalem eteklerin tek taraflı yırtmaç verilmesi sezonun trendidir. 2014 kalem hareketli etekler ışıltınızı ve tarzınızda olan yenilikleri rahatlıkla etrafınıza saçacaksınız. Kalem 2014 etek resimleri arasından kendi tarzınıza göre olanı anında yakalayabilirsiniz. Kalem etek 2014 modelleri ile baştan aşağı kendinizi yeniden yenilemenin tüm güzelliklerini yaşatıyor. Yırtmaçlar, desenler, yeni renkler ile kalem etekler hareketlilik kazanıyor.  Özellikle zayıf olanlar bu harika şekilde vücutlarını sergileyecektir. Kalem 2014 etek tasarımları arasından kesinlikle her bayan kendine göre olanı bulacaktır. Bu sezon daha çok yüksek bel tasarımlı etekler çıkacak. Bu yüzden sizde modaya uygun olarak giyinmelisiniz.

Kalem Etek Modelleri 2014 Photo GalleryYorum Yaz