İpekyol etek modelleri 2014

İpekyol mağazalarında etek modelleri üzerine farklı koleksiyonları bayanlara sunuyor. Her alanda giyilebilecek koleksiyonlarıyla modaya olan bakış açısını klasikleşen tarzda yapan marka, benim favori markalarım arasında. Kış modası için de oluşturmuş olduğu 2014 etek modelleri de görülmeye değer. Tam anlamıyla iş yerinde giyilebilecek modeller yada klasik bir görünümü arıyorsanız, adresin İpekyol etek modelleri olduğunu söyleyebilirim. Sadece bununla da kalmıyor. İpekyol mağazalarında kombin yakalayabileceğiniz modelleri de görebilirsiniz. Etek modelleri tasarımlarının yanında, alacağınız İpekyol etekleri için hoş bir ceket kombinini de beraberinde getirebilirsiniz.

Özellikle İpekyol markasına ait bir çok ürünü ben genellikle bir çok internet sitesi üzerinden indirimli olarak satın almaya çalışıyorum. Hem yeni sezon hem de önceki sezonlara ait bir çok ürünü bulabilirsiniz. Hemen her alışveriş sitesinde bu modeller zaten ön planda. Çok fazla çeşit olduğu için seçim yaparken adım adım ilerleyin. İpekyol 2014 etek modelleri seçimlerinde öncelikli olarak alacağınız tasarımı hangi alanda giyeceğinize kesin olarak karar vermelisiniz. İş yerinde, günlük giyimde yada katılacağınız güzel bir yemekte bu tasarımlar tercih edilebilir. Daha sonrasında seçimini yapacağınız İpekyol etek tasarımı için renk detayını seçmelisiniz. Krem rengi tonlardan,  turuncu ve siyah renklere kadar kombin edebileceğiniz çok fazla renk var. Mini etek modellerini gözler çok arıyor.  2014 İpekyol etek modelleri daha çok diz üstü tasarımlardan oluşuyor. Kurumsal alan için tam anlamıyla dört dörtlük.

2014 modasında diz üstü modeller sadece iş yerine özel olan bir tasarım olmaktan çıktı. Sokak modasında artık bayanlar diz üstü etek tasarımlarını sıkça tercih ediyor.  İpekyol etek modelleri 2014 sezonunda genç trendlere o kadar iyi modeller sundu ki, daha genç bayanlar bu markayı sıkça takip ettiler. Bence marka tek bir yaş grubuna hitap etmiyor.

İpekyol etek modelleri 2014 Resim Galerisi

Sonraki İpekyol etek modelleri 2014 Resmi İçin Resmin Üzerine Tıklayın.

Yorum Yaz