Collezione etek modelleri 2013

Yeni sezonda öne çıkan Collezione etek modelleri zarif ve günlük tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Genç kızların en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan Collezione etek koleksiyonuyla etek  trendlerine ışık tutuyor. 2013 yılında son derece uygun fiyatlarıyla ve trend tasarımlarıyla ilgi çekiyor.

Şıklığın ve zerafetin ön planda olduğu Collezione 2013 etek modelleri yeni sezonda bir çok bayanın sık tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. En çok satan etek modellerinin yer aldığı koleksiyonda eteler canlı renklerden ve farklı desenlerin   kullanıldığı modellerden oluşuyor. 2013 modası şifon etekler uzun ve fırfırlı,asimetrik kısa modelleriyle koleksiyonda yer alıyor.Ayrıca desenli kloş ve kalem etek modelleri, mini bandaj etek modelleri koleksiyonda tercih edilen etek modellerinden.

Collezione markası gün geçtikçe yenilenen, modern tasarımlarıyla 2013 yılında çeşitli modelleriyle ön plana çıkıyor. 2013 etek modellerinde de trendler Collezione da olduğu gibi kloş mini etekler, bandaj etek modelleri,şifon maxi etek modelleri ve asimetrik etek modelleriyle dikkatleri çekiyor. Collezione etekleri genellikle koyu tonların kullanıldığı ve bunun yanı sıra  mercan rengi, krem rengi, pastel pembe, saks mavisi, siyah ve bordo gibi renklerin ön plana çıktığı tasarımlarıyla 2013 modasını yansıtıyor.

Genel olarak koyu tonların ağırlıkta olduğu etek koleksiyonun da çoğunlukla günlük etek modelleri yer alıyor. Çoğunlukla yazlık etek modellerinden oluşan koleksiyondaki çiçek desenli ve şifon etek modelleri yaz aylarında favori modellerinden olacak. Collezione bayan giyim tasarımları 2013 yılında yenilikçi modelleriyle bir çok kıyafet ve aksesuarda kendini gösteriyor. Kaliteli ve uygun fiyat denildiğinde ilk akla gelen markalardan olan Collezione markası yeni sezonda canlı renklerin ve modern tasarımların ön plana çıktığı trend ve bir o kadar da tarz stiller de eteklerle alışveriş seçeneklerimiz arasında yerini alıyor.

Collezione etek modelleri 2013 ResimleriMaybe You Like Them Too

Yorum Yaz