Yeni Sezon Erkek Eşofman Altı Modelleri

erkek eşofman altları için bakıldığında genellikle karşılaşılan renkler siyah ve gri renkler olmaktadır. Ancak bu renklerin artık yerini canlı renklere bıraktığını görmekteyiz. Klâsik renklerin yanı sıra eşofman altları genellikle renkli kumaşlardan seçilmektedir. Özellikle penye dışı olan kumaşlarda farklı renklerin tercih edilmesi rahat giyimde olsa büyük bir farklılık yaratmaktadır.

Eşofman altlarında genlikle tek renklere rastlamak mümkündür. Fakat son yıllarda ortaya çıkan modellerde genellikle çift renkler hâkim görünüyor. Son yıllarda eşofman kumaş türlerine eklenen yeni bir kumaş türü bulunuyor. Kadife tarzı kumaşlarında eşofman altlarında rahatlıkla kullanıldığını söyleyebiliriz. Rahatına düşkün olan erkek müşterilerinyılı erkek eşofman modelleri arasında istedikleri modelleri bulmaları mümkün olacaktır.

Erkek için eşofman altıiçin bakıldığında birçok marka göze çarpıyor. Her markanın çizgisi benzese de kendisine özgü modellere yer verilmiş durumda. Özellikle alanında büyük bir fark yaratmış olan markalar, klâsik çizgilerine yenilerini eklemeyi de başarmışlardır. Mor, Bordo ve Lâcivert renkte erkek eşofman altı çeşitleri ortaya koymayı başarmışlardır.

Markaların fiyat aralıkları da eşofman altının kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Daha çok koşu için ya da dışarıda rahat giyinmeyi seven erkekleri için kullanılan eşofman altı modellerinde genellikle penyeler tercih edilir. Bunun nedeni ise daha rahat bir hareket alanı sağlamış olmalarıdır.

Nike Esofman Alti Modelleri -Yeni Modeller

Puma Esofman Alti Modelleri -Yeni Modeller

hummel eşofman modelleri /kış modası -/…

fenerium modelleri /kış modası -/yaz …

Puma Esofman Alti Modelleri -Yeni Modeller

hummel eşofman modelleri /kış modası -/…

ESG – İLKAYEŞOFMAN ALTI Eşofman EŞOFMAN ALTI Lacivert

Puma Esofman Alti Modelleri -Yeni Modeller

ESG – İLKAYEŞOFMAN ALTI Eşofman EŞOFMAN ALTI Lacivert

sıska harem eşofman altı Fabrika fiyata Aliexpress.com Online …

Yorum Yaz