Sonbahar Kış Erkek Moda Trendleri 2021

2021 Sonbahar Kış Erkek Moda Trendleri

Evet beyler, hani hep diyordum ya kendinize şık ve karizmatik davranın diye ben de elimden geldiğince sizlere moda kıyafetler, kombinler, kadınlar, erkekler ilişkiler varsa sizin sormak istediğiniz şeyler. Bunların hepsi hakkında yazılarımız da bahsetmek istiyorum. Önerilerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz. Oradan takip ediyor olacağım.

Mesela bugün 2020 2021 sonbahar kış erkek modasından bahsetmek istiyorum. Yaz bitti artık gardıroplarınızı sonbahar ve kış aylarına göre hazırlayın. Bu hazırlığı yaparken isterseniz modaya uygun parçalardan seçelim. Hem söz verdim bir kere çıktı trendy olmaya özen göstereceğiz. İsterseniz ufak ufak başlayalım bakalım bu sezonun öne çıkan parçaları, kombinleri, aksesuarları renkleri nelermiş.

Gömlekler, gömlekler de çizgili, kareli, düz renklerde moda ama başka bir şey daha moda baskılı desenler senin tarzına biraz değişik gelebilir, iddialı gelebilir ama moda diye söylüyorum benim leopar desenler dışında palmiye yaprağı, meyve bütün baskılı desenler hepsi moda.

Sonbahar Kış Erkek Moda Trendleri 2021 ResimleriYaz sezonunda hepiniz fark etmişsinizdir. Hatta ben genlerinizde olduğunu düşünüyorum. Büyük logo baskılı tişörtler geçen yaz çok modaydı, markaların kocaman baskı logolarıyla t-shirtleri yine devam ediyor. Sweatshirtler de yine kocaman baskılarla moda, kazaklar da motifli jakarta modeller öne çıkıyor. Aslında modeller 90larda daha çok modaydı. Yani biraz çocuksu ama bence sevimli yani tarzına yakışırlar bence keyifli gibidirler.

Tabi herkese kazak isimli bir kuralımız yok. Yani bu sezon üstelik beykent trikolar moda gayet rahat ve kullanışlı.

Montlar da kapşonlu, anoraklar da sporcu gösteren naylon olanlar bu sene moda. Bunun yanında geçen sezon da moda olan trençkotlar, deri montlar ve pilot ceketler yine bu sezonda moda, soğuk havalarda bol bol dolgulu model kabanlar göreceğiz.

Bu sezon dolgu ceketler ile birlikte yakası kürklü kabanlar da ön plana çıkıyor. Şimdi buraya kadar olan kısmı hemen hemen hepiniz tahmin ettiniz ama şimdi hiç birinin aklına gelmemiş bu sezon daha iyi bir trend vermek istiyorum size hazır mısınız?

Takım elbisenin üzerine parka, yağmurluk tarzı giyebilirsiniz. Bu arada şunu da söyleyeyim, bu sezon atkılarda uzun modeller moda, yani soğuk havalarda en uzun atkınızı takıp rahatlıkla dışarı çıkabilirsiniz.

Atkı demişken sizce bu sezona dair başka bir aksesuar tavsiyesi daha vermek istiyorum. Aslında bunlar geçen sezon da modadaydı halen mola. Peki nedir?

Bel çantaları ve boyundan atılan çapraz çantalar, bel çantaları ister omuzdan ister belden takarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Burada çanta konusu telefonunuzdan anahtara hepsini bir anda taşımak için bence de oldukça pratik. Yani bu konuda kızlara hak veriyorum. Bel çantaları dışında boyundan asılan çapraz çantalar da demiştim. Gerçi bunlar çok eskiden baba çantasıydı ama günümüzde ufak tefek değişikliklerle yine moda.

Bu sezonun renkleri konusunda özellikle monokrom kombinler çok moda, monokrom nedir diye soracak olursanız. Şöyle yanıtlaya bilirim, tek renk giyinmek yani örneğin misal gri, gri parça ama tek parça yetmez. Baştan aşağı grinin tonlarını giymemiz lazım ki monokrom kuralı bozulmasın.

Evet 2021 sonbahar kış erkek modası genel hatlarıyla böyleydi, ilerleyen günlerde yine bu konuyla alakalı birkaç yazı düşünüyorum. Eğer sizin de önerileriniz olursa yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yorum Yaz