Kış Trendleri: Erkek Mont Kaban Modelleri

Erkek Mont Kaban Modelleri

Çoğunuzun günlük hayatınızda rahat ve şık kombinler tercih etmeye çalıştığınızı biliyorum. Rahatlık ve şıklık deyince mont tarif etmiş oluyoruz. Okula giderken bursa giderken arkadaşlarınızla buluşmaya giderken ailenizle dışarı çıkarken sinemaya avm’ye giderken havada çok soğuk ve yağışlı değilse ben mont giyimini tavsiye ederim. Bu kış karışık dolgulu montlar öne çıkıyor demiştim. Hatırlıyorsanız renk renk modellerini birçok marka ve mağazada bulabilirsiniz. Kışı ısıtan çok güzel renkleri var hepsinin mesela lacivert dolgu bir montu bir kazak, hatta hava soğuksa kazanın içine giyeceğiniz bir gömlekle kombinleyebilirsiniz. Altına da lacivert kamuflaj desenli snicker giyip bahsettiğim ortamlara girebilirsiniz.

Aksesuar tercih etmek isterseniz de lacivert şık bir eldiven kullanabilirsiniz ya da bordo ve gri tonlarında kombini tercih edebilirsiniz. Bordo dolgu bir montu gri pamuklu pantolon içine giyeceğiniz gri sweatshirt veya kazak yani artık havanın derecesine göre istediğiniz şekilde kombinleyerek giyebilirsiniz. Kombinize uygun deri ayakkabı giyip şık ve rahat olabilirsiniz.

Kış Trendleri: Erkek Mont Kaban Modelleri ResimleriMont giyseniz kalın gelecek bize kış aylarında baharı yaşatan havalarda ince montlarla kombinler yapabilirsiniz. Mesela kamuflaj desenli bir pilot ceketi duman rengi bir pantolon ve gri sweatshirt altına siyah bir ayakkabı. Hava soğuk değil de yağışlı ise mutlaka bir yağmurluk giymelisiniz. Böyle havalarda ince yeterli olmaz. Yani tüm kombini yağmura karşı hazırlamalısınız. Bu sene yağmurluklar çok moda biliyorsunuz zaten konuşmuştuk. Evet benim kombin önerim beyaz bir yağmurluk altına, lastikli pantolon hatta bence eski bir pantolon giyebilirsiniz.

Erkek Kaban – Erkek Parka, Mont Modelleri

Dikkat edin, kumaşı suyu emip sizi ıslak tutacak bir kumaş olmasın yağmurlu havalarda bence en büyük hata bu yani suyu emiyor ve saatlerce ıslak kalıyor. Ayrıca bol paça bir pantolon giymek de bence çok büyük bir hata çünkü çok kolay ıslanıyorlar. O yüzden yağmurlu havalarda giyeceğiniz pantolonlara dikkat edin. Altına da su geçirmeyen bir bot ya da yağmur çizmesi giyebilirsiniz.

Kuru fakat soğuk havalarda yağmurlu ve montun sizi ısıtmaya yetmeyeceği günlerde kaban giymelisiniz. Yani hepimiz biliyoruz ki havanın durumuna göre biraz daha ciddi ve şık yani ciddiyetini değil öyle özel bir gün olmasına resmi giymenize gerek yok. Yani günlük hayatımızda da kaban giyerek çok tarz ve havalı olabilirsiniz.

Kürk yakalı haki yeşil kaban mesela içine giyeceğiniz beyaz renkli triko altına desenli gömlek ve beyaz pantolonla ister okulda ister gezmeye, isterseniz de sevgilinizle buluşmaya gidebilirsiniz veya kahverengi pantolon ve deri ayakkabı içinize giyeceğiniz renkli bir gömlek ve kahve tonlarında bir triko ile kombinleyebilirsiniz.

Boynunuza da şal desenli bir kaşkol tamamdır. Hava çok soğuksa yani soğuk hava dalgasıysa resmen sizi ısırıyorsa eskişehir’e gittiğimde yaşamıştım. Gerçekten çok soğuk yani şehir çok güzel. Şimdi ona laf yok bayıldım ama soğuğu gerçekten çok fena o titreten cinsten bir soğuk yani işte böyle havalarda kapşonlu uzun dolgulu parka kesinlikle kurtarıcınız olacaktır.

Lacivert bir parka lacivert kot pantolon altına beyaz renk botlarla kombinleyebilirsiniz. Yani parkımız kapşonlu kapatıyorsunuz üşümeden eskişehir sokaklarında yürümeye devam ediyorsunuz, işte bu kombin de bu kış Eskişehir’e tekrar gidebilirim. Yani belki bu arada oldukça spor bir kombin oldu bu, yani her ortama uygun değil onu bilin siz biraz daha şık olmak istiyorsanız ya da o kadar hani titreten bir soğuk yoksa palto giyebilirsiniz, yakası kürklü krem rengi paltoyu siyah slimfit bir denim ve bir triko ile kombine bilirsiniz.

Hatta kombine siyah deri eldiven gri bir atkı da ekleyebilirsiniz. Yani en az alp navruz kadar şık olursunuz veya lacivert desenli bir paltoyu içine giyeceğiniz gri bir gömlek üzerine lacivert bisiklet yaka bir kazak, gri pamuklu bir pantolon ve lacivert bir ayakkabı ile kombinleyin, çok şık ve üşütmeyen bir kombin yapabilirsiniz, işte bu kombinlerle kışa hazırız.

Varsa eksiklerimiz almak istedikleriniz. Yaklaşmakta olan efsane günleri kaçırmayın. Birçok markanın efsane indirimleri oluyor sanırım bu yıl 29 kasım’a denk gelecek ihtiyaçlarınıza göre markaların internet sitelerine bakın fırsatları kaçırmayın.

Yorum Yaz