Zayıf Gösteren Stil Hileleri

Hepimiz korkusuzca bikini giyemeyiz ama dolaplarımızı kusursuzca doldurup, kombinlemeyi bilirsek; zayıf gösteren stil hileleri ile fiziki korkularımızı yenebiliriz. Dikine çizgili kıyafetler, stil hileleridir, oldukça zayıf gösterir. Kumaş veya Jean siyah ve beyaz uyumunu dikine çizgilerle kullanabiliriz, hem daha uzun hem daha zayıf görünmemize yardımcı olur.
Zayıf gösteren stil hilelerinin bir diğeri ise; desenleri karıştırmaktır. Yani pantolon, etek, tayt; giydiğimiz ürün her ne ise; onun deseni ve renginin tam aksini üstümüze kombinlemeliyiz. Belimiz ince değil ise; kemer ayrıntısı kullanılmamalı ancak ince bir bele sahip isek; farklı desenli bir kemer ile desenleri karıştırmalıyız. Bir diğer stil hilesi de zayıf gösterir, şu ki; ortadan fermuar ile bölünen elbiseler, dikkatleri üzerine toplayacağı için fiziği net ve kusursuz gösterir.
Zayıf gösteren stil hileleri saymakla bitmiyor. Bir diğeri ise; orta uzunluktaki etek tercihidir. Kişinin bacaklarından yana sıkıntısı var ise; orta uzunlukta bir eteği bel bölgesine kadar kaldırıp, yüksel belli etek gibi kullanmalıdır. Bel bölgesine tam oturan lacivert bir şort, beyaz düz kesim bir gömlek ile kombin edilir, kemer ile tamamlanırsa; zayıf bir görüntüye sahip oldunuz demektir. Şort ile yapılacak bir diğer hile ise; şortun üzerine uzun hırka veya klasik kazak tercihidir. Zayıf ve daha uzun gösterir. Tüm bu zayıf gösteren stil hilelerinden ziyade, vücudumuzu sevmek, yakışanı giymek, kendimizi iyi hissetmek tüm bunlar sağlıklı yaşamın anahtar kelimeleri.

Zayıf Gösteren Stil Hileleri Photo GalleryYorum Yaz