ZaraElbise Modelleri

Zara elbise modelleri  Genel olarak salaş ve rahat duran elbiseler düz kesimler ya da kıvrımlı detaylarla koleksiyonun derinleşmesine ve tek tip olmamasına özen gösterilmiş. Zara elbise koleksiyonu oldukça şehirli ve oldukça rahat modelleri bir arada tutuyor adeta.

Zara elbise modelleri birbirinden farklı tarzlarda onlarca tasarımı bir arada sunuyor. Tarzınıza uygun bir elbise modelini koleksiyon içerisinde rahatlıkla bulabileceksiniz.  Düz ve keskin kesimli tasarımlar artık Zara ile özdeşleşmiş bir durum ve bu durum yine koleksiyonu oluşturan elbiselerde fazlasıyla göze çarpıyor. Bunun yanında elbette asimetrik kesimler, çiçekli aplikeler, serbest duran şifonlar ve deri detaylar da koleksiyondaki elbise modellerine derinlik katıyor. Yaz mevsiminin hafifliğini üzerinizde hissetmeye başladığınızda bu koleksiyondan seçebileceğiniz mini elbiseler de kombinlerinizde harikalar yaratmanızı sağlayacak.

sonbahar kış koleksiyonunda da Zara her zaman olduğu gibi siyah ağırlıklı elbiselerle karşımızda. Şifon elbiseler, renk bloklarından oluşan elbiseler, çiçek desenli elbiseler, sırt dekolteli elbiseler, beyaz düz elbiseler ve dantelli elbiselerin yanı sıra preppy tarzda genç kız elbiseleriyle dikkat çekiyor.

ZaraElbise Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz