Yeşil elbise modelleri 2014

2014 yeşil elbiselerin yeşil rengin yılın trend renkleri arasında olması nedeniyle popüler elbiseler arasında olacağını söyleyerek başlamak istiyorum. Rahat, dökümlü, bel kısmında bir kat oluşturan ve gündelik yaşam ile ayrıca akşam arkadaşlarla beraberken tercih edilebilecek modeller bildiğiniz gibi bu sezonun modası. Bu modaya uygun elbiselerde yeşil tercih etmeniz elbise modelini çok daha ilgi çekici ve şık bir hale getirebilir. 2014 elbise modelleri arasında yeşilin abiye modellerde ki kullanımı da devam edecek.

Bu sezon yeşil elbiseler 2014 yılında her yerde karşımıza çıkabilir. Saten kumaşlarda yeşil rengin dikkat çekiciliğini gözden kaçırmamanızı umuyoruz. Hatta abiye olarak saten olsun olmasın koyu yeşil elbise modellerini özellikle tavsiye ederiz. Yeşil elbise giymekle de iş bitmiyor tabi ki. Yeşil elbisenize uygun ayakkabı ile şıklığınızı tamamlayabilmeniz gerek. Koyu yeşil elbiseler ile siyahı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Açık yeşil tonlar içinse, lame tonlardaki ayakkabılar tercih edilerek şıklık tamamlanabilir.  Yeni sezonda elbiseler oldukça fazla model, desen ve tona sahip. Ama bu çeşitliliğe rağmen daima yerini koruyan renklerde bu sezon yine gözden düşmüyor. Bu vazgeçilmezler arasında en çok tercih edilenlerden bir de yeşil elbise modelleri oluyor.

Yeşil elbiseler doğal bir görüntüyü daima verebilmenizi sağlıyor. Doğanın rengi olan yeşilin her tonu hanımlar hem doğal hemde  şık ve göz alıcı olabiliyor. Yazın sıcaklığında hafif bir bronzlaşma ile parlayan tenlere özellikle yeşil elbiseler çok yakışıyor. Bunu farkında olan hanımlar da tatil bavullarına mutlaka yeşil elbise ekliyor.  Yeşil renkli elbiseleri ister gündelik hayatta ki elbiseler isterseniz abiye modellerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz bu birbirinden şık ve son derece modern 2014 yeşil elbise modellerini galerimizden mutlaka incelemenizi öneriyorum.

Yeşil elbise modelleri 2014 Photo GalleryYorum Yaz