Yargıcı elbise modelleri

Türkiye’nin bilinen en iyi hazır giyim markaların olan Yargıcı yeni sezon da öne çıkan elbise modelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sade ve şık tasarımların yoğun olarak kullanıldığı koleksiyonda elbise modelleri çoğunlukla günlük modellerden oluşuyor.

Yargıcı elbise modelleri Resimleri2013’ün ilkbahar sezonunu bitirmeye çok az kalmışken çoğunlukla yazlık olan bu elbiseleri alışverişlerde seçenekleriniz arasına almanızda yarar var. Geniş ve rahat kesimleriyle salaş bir görünüm veren modellerin yanı sıra kloş etekli modellerde koleksiyonda yer alıyor. Açık tonların ve pudra renklerinin yanı sıra desenlerde elbiseler de sık kullanılan detaylardan.yaz sezonunda da Yargıcı elbise modelleri bayanların beğenisi üzerinde toplayacak gibi görünüyor. Uzun kollu, kolsuz ve yarım kollu modeller koleksiyonda yer alan elbise modellerinden

Yargıcı elbise modelleri koleksiyonunda günlük elbise modelleri kategorisine uygun modellerden oluşan ve çoğunlukla rahat modellerin tercih edildiği bir koleksiyon olması nedeniyle ilgi çekiyor. Beyaz, mavi, pudra renkleri, gri, füme ve lacivert gibi renklerin yoğun olarak kullanılması soft renklere ağırlık verildiğinin de bir göstergesi. Koleksiyonda bele kadar dar ve belden açılan modellerin yanı sıra etek ucuna kadar aynı genişlikte inen ve vücudu sarmayan geniş kesimli modeller de sıkça kullanılmış. Düz ve sade elbise modelleri Yargıcı koleksiyonunun değişmez bir parçası. Elbiseler çoğunlukla sıradan ve modaya fazla ilgi duymayan bayanların sık tercih ettiği günlük salaş stilde modellerden oluşuyor. Ancak aynı zaman da bu elbiseler son derece de şık. Günlük kullanımlarda şıklık arayan bayanlar için ideal seçimler arasında yer alabilir.

Yargıcı elbise modelleri koleksiyonuna ait modelleri paylaştığımız galerimiz de bulabilirsiniz. Koleksiyonda yer alan biribirinde şık elbise modellerini Yargıcı alışveriş sitesinde ve mağazalarında 169 TL den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.

Yorum Yaz