Vakko elbise modelleri

Vakkosezonu elbise koleksiyonun da yer alan abiye elbise modelleri şıklıklarıyla dikkat çekiyor. Abiye elbise almak isteyen bayanlar için son derece hoş modellerin yer aldığı koleksiyonda ki elbise modellerini kesinlikle önerebilirim.

Birbirinden farklı rengarenk tasarımların yer aldığı elbise koleksiyonunda daha çok saten kumaşlı,dantelli, drapeli, ve desenli elbiseler öne çıkıyor. Vakko elbiseler modern ve klasik çizgileriyle canlı ve pastel renklerin hakim olduğu modellerden oluşuyor.Ayrıca derin göğüs dekolteli abiyeler ve kalem etekli straplez model elbiseler, balık formlu drapeli açılan etekli abiye modelleri koleksiyonda dikkat çekici modeller arasında yer alıyor. Her kesime hitap eden Vakko elbise modelleri oldukça elegan ve iddialı modellerin yanı sıra sade ve modern modelleri ile de farklı tarz da elbise modellerini bir arada barındırıyor. İster dekolteli isterseniz de daha mütevazi modelleri tercih edebilirsiniz.

Renk tercihi yaparken cilt tonunuza yakışıp yakışmadığına dikkat etmelisiniz. Beyaz tenliler daha çok canlı tonları ve koyu tonları tercih etmelidir.Esmer ve kumral bayanlar da pastel renkleri ve pudra renklerini tercih ederek daha da hoş bir görünüme sahip olabilirler. Vücut tipiniz de elbise seçiminde önemli rol oynar. Vakko elbise modelleri içerisin de her vücut tipine uygun elbiseyi ve her renkten elbise modelini bulabilirsiniz. Koleksiyon da renk renk modeller yer almakta veyılında trend olan zümrüt yeşili, saks mavisi, beyaz, hardal sarısı, bordo,pembe gibi renkler sıkça kullanılan renklerden.

Parlak saten kumaştan elbiselerin yanı sıra, desenli günlük şık elbiseler, dantelli modeller Vakkokoleksiyonun da şık tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Bu elbise modellerini mezuniyette, kokteyl ve düğün gibi organizasyonlarda tercih edebileceğiniz tarz da şık ve trend elbise modellerinden oluşuyor.

Vakko elbise modelleri ResimleriYorum Yaz