Uzun kollu elbiseler

Uzun kollu elbise modelleri abiye tasarımların yanı sıra günlük tasarımların da yoğun olarak yer aldığı modeller içeriyor. Sadece özel zamanlarında değil haftanın her günü şık ve güzel olmak isteyen pek çok kadın da sunulan uzun kollu elbise modellerini kullanıyor. Günlük kıyafet olarak kullanabileceğiniz bu modellerde pamuklu kumaşlarla tasarlanan modeller en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. uzun kollu elbise modelleri özellikle de kışlık elbise modellerinde karşımıza çıkıyor.

Hem rahat hem de hareket özgürlüğü sağlayan uzun kollu elbise modelleri kış aylarında ve günlük hayatınızda da güzel bir kıyafet giymenize yardımcı olacaktır. uzun kollu elbise modellerinde koyu renkler de en az canlı renkler kadar ilgi çekici. Siyah ve gri başta olmak üzeri mavi, kırmızı ya da yeşilin koyu tonlarında tasarlanan tek ren uzun kollu elbiseler farklı takı ve ayakkabı kombinleri ile de iş yaşamında ya da gündüz gezmelerinde kullanılabilecek ögelerden bir tanesidir. Tek renkli uzun kollu elbise modelleri’de çok sevilecek modeller sunuyor. Hem kombinlemek hem de her zaman kullanmak rahat olacağından bu modellere yoğun bir ilgi var. Bunun dışında farklı desenlere sahip modeller de yok değil.

Uzun kollu elbiseler dikkat çeken noktalardan bir tanesi de elbise boyları. Her ne kadar kış olsa da bu sizin uzun kollu kısa elbise giymeniz için engel değil. Sonbahar kış koleksiyonunda pek çok markanın uzun kollu elbise modelleri yılında  kısa eteklere yer verdiğini görebilirsiniz. Bu modellerde geniş  yakalar ya da bisiklet yakalar kullanılarak da sade görüntüden kurtarılmış olunuyor. Ancak siz yine de uzun boy elbise kullanmak istiyorsanız bunun için tasarlanan pek çok uzun kollu elbise modeli olduğu görebilirsiniz.

Uzun kollu elbiseler ResimleriYorum Yaz