Uzun elbise modelleri

Uzun elbise modellerinde günlük tasarımlar daha esnek ve rahat kumaşlarla hazırlanıyor. Bu anlamda kullanılan uzun elbise modellerinde özellikle örme modeller son birkaç yıldır bayanların sevdiği kumaş tipleri arasında yer alıyor. Tek renk ya da desenli olarak hazırlanan modellerde sıfır yaka ya da balıkçık yakalar kullanılabiliyor. Bunun dışında tasarlanan uzun elbiselerde pamukluk ve viskon kumaş karışımları da kullanılabiliyor. Eğer gün içinde evde ya da dışarıda kullanabileceğiniz bir elbise arıyorsanız karışımlı kumaşlarla hazırlanan modeller ideal bir seçim olabilir. Uzun çizme ya da botlarla tamamlayabileceğiniz bu modellerde deri ceketler de son derece şık durmaktadır. Bunun yanı sıra uzun elbise tasarımlarında uzun yırtmaçlı modeller de bayanların sevdiği modellerden bir tanesi. Günlük yaşamda da giderek artan bu modeller oldukça da kullanışlı modeller olarak görülebilir.

Uzun elbise modelleri iş kıyafetiniz olarak da tercih edebileceğiniz modellerden bir tanesi. Bu anlamda kullanabileceğiniz tek renkli uzun elbiseler iş yaşamınızda daha çok tercih edebileceğiniz modellerdir. Aynı kumaş dokuları kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra bu yılın trendlerinde yer alan kırmızı, bordo, koyu yeşil gibi renkler de uzun elbiselere çok yakışan bazı renkler.

Elbise modelleri yılında da bayanların en sevdiği modellerden bir tanesi olacak gibi. Bu nedenle de uzun elbise modellerinden bazılarına göz atmanızda yarar var. Uzun sarkık kolyeler ya da kalın bilekliklerle uzun elbise kullanabilirsiniz. Bunun dışında eğer biraz daha spor gibi görünüm isterseniz kısa botlar uzun elbiseye yakışan ayakkabı modellerinden olabilir. Bunun dışında daha rahat ve gün içinde rahatsız etmeyecek modeller arıyorsanız biraz daha polyester pamuk karışımlı ve geniş etekli modelleri kullanabilirsiniz.

Uzun elbise modelleri ResimleriYorum Yaz