Uzun Elbise Modelleri 2015

Elbise modası son yıllarda giderek daha çok kendini göstermeyi başarmaktadır. Uzun elbise modelleri son yıllarda biraz daha farklı tasarımlar ile karşınıza geliyor. Dantel kollar sayesinde tasarımlara farklılık katmaktadır. Uzun elbise modelleri 2014 sezonunda kuşak, dantel, gipür gibi detaylar ile çok hareketli bir şekilde tasarlanmaktadır. 2014 uzun elbise modelleri arasında uzun manşetler ve kumaş baskı düğmeler kesinlikle trendin en önemli parçasıdır.2014 yarım uzun kollu elbiselertasarımları da bayanların en sevdiği modellerin başında gelmektedir. Önemli olan tasarlanan elbisenin modeline ve isteğe göre kolların yapılmasıdır. 2014 tül uzun kollu elbise modelleri  bu sezonda çok sık rastlanan bir ince işçiliktir.

Tül ve şifon ayrı olarak kumaşa geçirildiği zaman çok daha dikkat çekmektedir. Uzun elbise 2014 sezonu içerisinde birbirinden trend renk ve tasarımlar sayesinde kadınların cazibesini artırmaktadır. Su yeşili uzun elbiseler 2014 yılında kesinlikle beyaz renk ile kombin yapılarak özel günlerde ya da farklı ortamlarda kullanılabilir.2014 Uzun kollu elbiselerdekolte gibi tasarımlardan daha çok dikkat çekecek ve özellikle tesettürlü bayanların olmazsa olmazı haline gelecektir. Uzun kollu elbiseler 2014 yılında bulunduğunuz ortama ve gittiğiniz mekanlara göre tercih edilebilir2014 uzun elbise resimleri arasından trendleri daha çok takip edebilir ve vücut oranınıza göre en doğru seçimi yapabilirsiniz. Sezonun trendlerini daha önceden yakalamak için kesinlikle iyi bir araştırma şarttır.

Uzun elbise resimleri 2014 sezonunda volanlı, bol, geniş, manşetli olarak birbirinden farklı tasarımları rahatça anında göreceksiniz. 2014 uzun elbise fiyatları elbette malzeme ve tasarımın zorluğuna göre fiyat biçimlenmektedir. Fransız gipür, dantel, tül, kumaş malzemeler daima fiyatı daha da değiştirecektir.Uzun elbise fiyatları 2014 sezonunda herkesin bütçesine göre çok daha uygun fiyatlara bulmanız mümkündür. Uzun elbiseler şıklığın ve zarafetin her zaman kendini gösterdiği modeller olacaktır. 2014 yılında özel davetlerde şıklığı yakalamak için uzun ve yandan yırtmaçlı modelleri tercih edebilirsiniz. Uzun elbise 2014 modelleri arasında bordo rengini dikkate almalıher an gideceğiniz yere göre bu rengin ağırlığını düşünerek hareket etmelisiniz.

Uzun Elbise Modelleri 2015 ResimleriMaybe You Like Them Too

Yorum Yaz