Tommy Hilfiger elbise modelleri

3k Moda sayfamızda hemen her markanın elbise modelleri koleksiyonunu sizlerle paylaştık. Unuttuğumuz önemli markalardan Tommy Hilfiger markasının tasarımlarını biraz geç de olsa sizlerle paylaşmak istiyoruz. Renkli butikler, ayrıcalıklı trendler ve hemen her alanda tercih edilebilecek tasarımlarıyla ilgileri üzerine çeken markanın, yeni sezonda oluşturduğu modellerini mutlaka görmelisiniz. Geçtiğimiz günlerde markanın mağazalarına yaptığım ziyarette Tommy Hilfiger elbise modelleri koleksiyonlarından en trend tasarımları sizler için ayırdım. Biraz bu tasarımlardan, biraz da yapacağınız doğru seçimlerden bahsediyor olacağım. Ama önce beğendiğim Tommy Hilfiger elbise koleksiyonundan birkaç butiği sizlere sunacağım.

Tommy Hilfiger mağazalarını ve markanın kalitesinden söz etmeme gerek yok diye düşünüyorum. Çünkü marka dünyada kendini o kadar iyi tanıtıyor ki, sadece ülkemizde değil, hemen her ülkenin şehirlerinde bu markaya ulaşabiliyorsunuz. Mağazalarında en şık kombin ürünlerini bayanlar için hazırlamış. Tommy Hilfigerelbise koleksiyonunu incelerken gözüme takılan çok fazla model oldu. Bu modeller bayan reyonlarında dikkat çeken modellerden diyebilirim. Bluz modelleri, pantolon tasarımları, etek modelleri en beğendiğim tasarımlardan. Ünlü ayakkabı markalarına taş çıkaracak tasarımlarda son derece ideal görünüyordu. Tommy Hilfiger elbiseler için de söylenecek çok sözüm var. Bir giyim mağazasının bu denli çalışması bizi gerçekten mutlu ediyor.

Birazda elbise koleksiyonlarından bahsedelim. Yeni sezonda Tommy Hilfiger markası her renkten oluşturulan elbiselere özen göstermemiş. elbise modelleri arasından daha çok siyah ve krem rengi tonlarla hazırlanan modellere yoğunlaşmış. Yazın o açık renklerini markanın butiklerinde çok sık göremeyebilirsiniz. Ancak iddialı olan koyu renklerle oluşturulan tasarımların olduğunu söyleyebilirim. Bu tasarımlar kış modasında bayanların en çok aradığı elbise modelleri olmuştu.

Ben yine her mağazada yaptığım gibi bu markanın mağazalarında da alınabilecek ve giyilebilecek alanlara göre tasarımları ayırdım. İlk etapta iş yerinde tercih edebileceğim modellere şöyle bir göz geçirdim. Resimlerde de göreceğiniz kahverengi ve diz üstü olan elbise tasarımına bayıldım. Tommy Hilfiger elbise tasarımları arasında en iddialı olanının bu tasarımlar olduğunu söyleyebilirim. Tabi sadece elbise tasarımının sizi iddialı göstereceğini söylemek de çok zor. Siz bunu kombin ürünlerinizle doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Mesela giyeceğiniz siyah ve kırmızı tonlarla oluşturulan Tommy Hilfiger elbise tasarımının altına iddialı bir kırmızı topuklu ayakkabıyı tercih edebilirsiniz. Aksesuar olarak da hoş bir çanta modeli ile iddialı görünümü yakalamanız mümkün. Şıklık her zaman için doğru kombin ve doğru seçimlerden başlar. Tek bir elbise ile her zaman için şık olamayabilirsiniz. Sizlere yazımda bahsettiğim Tommy Hilfiger elbise tasarımları aşağıdadır. Gelin bunları hep beraber inceleyelim. Ne dersiniz?

Tommy Hilfiger elbise modelleri ResimleriYorum Yaz