Sırtı açık elbise modelleri

Dekolteyi en güzel ve hoş bir şekilde yansıtan sırtı açık elbiseleryılında öne çıkan en popüler elbise modellerinden oldu. Özellikle geceler de sıkça kullanılan sırt dekolteli elbiseler bayanların göğüs dekoltesi  kullanmak istemedikleri durumlarda son derece hoş bir görünüm sunuyor. Sırtı açık elbise modelleri‘ün en trend elbise modellerinden diyebiliriz. Bu durumyılında da devam edecek.

Sırt dekolteli elbiseler sonbahar kış aylarında uzun kollu kısa ya da uzun modeller de, ilkbahar ve yaz aylarında ise kalın askılı ön kısmı kapalı mini ya da maxi modeller ile karşımıza çıkıyor. Bu elbise modellerini genellikle sırtına güvenen bayanların tercih etmesi elbette daha doğru olacaktır. Sırtı açık elbiseler vücudu düzgün ve uzun boylu bayanlarda elbette kusursuz görünen bu elbiseler göbek ve sırt bölgesinde yağlanma ve kilo problemi olamayan tüm bayanların tercih edebileceği elbise modellerinden. Sırtı açık elbise modelleri-sezonunda kesinlikle en çok tercih edilen modeller arasında olacak. Düğünlerde özel davetler de, kokteyl ve gece kulüplerinde tercih edebileceğiniz bu elbise modellerinde sırt dekoltesini doğru oranda ayarlamak son derece önemlidir. Özellikle de resmi davetler de ve iş yemeklerinde dekolteyi en az şekilde kullanmaya dikkat etmeliyiz. Yeni sezonda neredeyse tüm markaların koleksiyonun da yer verdiği bu elbise modellerinde genellikle her mağazada bulabilirsiniz. Sizinle paylaştığımız sırt dekolteli elbise modelleri Asos markasına aittir.

Bu koleksiyonda canlı renkler, desenler ve fırfırlar ön çıkmış. Sırtı açık elbise modellerinde bandaj ve kloş etekli modelleri, kalem formlu elbiseleri ve balık model ya da şifon etekli uzun elbise modellerini sizlere önerebilirim.modası bu elbise modellerini sizde mutlaka denemelisiniz.

Şıklığa önem gösteren bayanlar buraya: dantelli sırtı açık elbise modelleri

Sırtı açık elbise modelleri ResimleriYorumlar

  1. MEHTAP 08 Eylül 2016

Yorum Yaz