Sırtı açık elbise modelleri ve kombinleri

Dekolte her zaman için bayanların vazgeçilmezi olmuştur, kendine güvenen, cesur bayanlar için dekolte olmazsa olmazdır.  Bu göğüs dekoltesi olur, yırtmaç olur, sırt dekoltesi olur, hiç fark etmez ama sırt dekoltesinin bayanların yanında ayrı bir yeri olduğu söylenir. Çünkü sırtı göstermek daha kolaydır ve fazla cesaret gerektirmez. Sırtı açık elbise modelleri ve kombinleri konusunda her modacının ayrı, ayrı hazırladığı kreasyonlara bir göz atmakta yarar vardır. Dar elbiselerin derin sırt dekolteli olmasını bayanlar çok severler, ayrıca degaje kesilmiş açık bir sırt dekoltesinin yerini hiçbir şey tutamaz.

Bu sezon görmeye alışacağımız bir diğer sırt dekoltesi de straples elbiselerin sırtlarındaki dekolteler olacaktır. Yüksek ökçeli ayakkabılar ile kombinleyeceğiniz dar ve straples kesimli elbiseler ile havanız değişecek ve çok trend olacaksınız. Sırtı açık elbise modelleri ve kombinleri konusunda burada destan yazılabilir zira çok geniş bir yelpaze ile çeşitlenmişlerdir. Her zevke uyacak bir sırtı açık elbise modelinin bulunduğu moda dünyasının engin bir derya olduğunu unutmamak lazımdır.

Güzel sırtlı bayanlar, kendine güvenen stil sahibi bayanlar dekolteden kolay, kolay vazgeçmeyecek görünüyor. Sırt dekoltelerini kombinlemek için onlara uygun aksesuarlar, kolyeler ve bilezikler kullanabilirsiniz. Sırtı açık elbise modelleri ve kombinleri ile gittiğiniz yerlerde bakışlar üzerinizde toplanacak ve kendinize olan özgüveniniz artacaktır. Elbisenin uzun olması kısa olması önemli değildir, önemli olan sırt dekoltesinin olmasıdır.

Sırtı açık elbise modelleri ve kombinleri Resimleri 

Yorum Yaz