Renkli elbise modelleri 2014

Cıvıl cıvıl renkli elbiseler her sezon vitrinleri süslemeye devam ediyor. Kış aylarında da tercih edebildiğimiz renkli elbiseleri ancak koyu tonlarda tercih edebiliyoruz.  İnsan o rengarenk elbise modellerini görünce bir an önce havalar sıcacık olsa da şu elbiselerden giysem diye heyecanlanıyor. Kış boyunca kapalı havalarda kendimizi koyu renklerin içinde hapsedeceğimizden yaz aylarında açık renk elbiseleri sıkça tercih edebiliriz.  Koyu renk her zaman kullanılabilir gerçi ama, ben yaz günlerinde koyu renkleri daha çok özel davetlerde giymeyi ve görmeyi tercih edenlerdenim ve eminim bir çoğunuz da benimle hemfikirsinizdir.

Yaz için hatta bahar için 2014  renkli elbise modelleri çok daha mevsime uygun. Hem canlı renkler kendinizi daha enerjik hissetmenize de yardımcı olarak sizi ilkbahar yaz günlerinde daha enerjik kılacaktır. Malum, renkler insan psikoloji üzerinde çok etkili. Alışık olduğumuz tek renkli elbise modelleri her sezon olduğu gibi yine vitrinlerde ama bu sezon daha doğal renklerle. Daha doğal turuncu ve pembeler, maviler bu sene vitrinleri çiçek bahçesi gibi gösteriyor. Eminim giyenlerde kendisini çiçek gibi hissedecek bu tek renkli elbise modelleri ile. Diğer bir seçeneğiniz ise özel davetlerde tercih edeceğiniz 2014 renkli elbise modelleri arasında yer alan dantel detaylı elbiseler. Dizlere yakın boylarda pembe üzerine siyah dantelli elbise bence bu konuda oldukça iyi bir örnek model.

Bu sene vitrinlerde dikkatimi çeken bir başka seçenek ise iki renkli elbiseler. Üst kısım farklı, alt yani etek kısmı farklı renk olan bu elbiseler çok şirin ve modern görünüyor. İki renk birbirinden bazı iki renkli elbise modellerinde kemer ile birbirinden ayrılıyor. Fakat iki rengin iç içe geçtiği modellerde var. Zıt renklerin, bazen ise aynı rengin farklı tonlarının iç içe kullanıldığı modeller çok doğal görünmenizi sağlayabilir.

Renkli elbise modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz