Orta boylulara yakışan elbise modelleri

Bayanlarımız hep boylarından ya çok uzun ya da çok kısa diye şikayet ederler. Kimi bayan uzun kimi bayan orta kimiside kısa boyludur. Bu boy ortalaması içerisinde bizce en uygun olan boy şekli orta boylu bayanlar olmaktadır. Çünkü ne giyse kendilerine yakıştırmaktadırlar.

Orta boya sahip bayanlarımız ister uzun boy elbise isterlerse kısa boy yani mini etekli elbise modellerini çok rahat giyebilirler. İstedikleri aksesuarları da elbise modelleri ile rahatça kullanmaktadırlar. Orta boylu bayanlarımız için ideal elbise modellerinden olan uzun elbise modelleri yırtmaçlı tasarımlı elbiseler çok şık durmakta ve orta boylu bayanlarımızı çok zarif göstermektedirler.

Orta boylu bayanlarımız en çok yakışan elbise modellerinde geometrik desenler , çiçek desenli ve hayvan figürleri bulunan elbise modellerini tercih edebilirler.Hatta etek kısmı kalem etek elbiseler orta boylu bayanlarımızı daha da uzun boylu gösterecektir.

Boyuna çizgili desenli elbise modelleri de orta boylu bayanlarımızda çok şık duracaktır rahatlıkla tercih edebilirler. Tek renk elbise modelleri ile daha da zarif ve şık gözükebilirsiniz deriz. Orta boylu bayanlarımız straplez elbise modellerini ki bu sezon trendlerin sayılan modelleri çok rahatlıkla kullanabilirler.

Straplez elbise modeli ile kendilerini çok şık hissedeceklerdir. Ülkemizde genellikle bayanlarımız orta boyludur. Giyim firmalarımızda genele uyum sağlayarak elbise modelleri üretmektedirler. Ama bu demek değildir ki uzun veya kısa boylu bayanlarımız ihmal edilmiştir.

Orta boylulara yakışan elbise modelleri ResimleriYorum Yaz