Önü kısa arkası uzun elbise modelleri

Moda dünyası son senelerde asimetrik kesimleri oldukça ön plana çıkarmaktadır. Asimetrik kesimler kadar önü kısa arkası uzun elbise modelleri de çok sayıda seçenekle önümüze çıkmakta. Son yıllarda önce abiyelerde göze çarpan önü kısa arkası uzun elbiseler yavaş yavaş günlük kıyafetlerde de varlığını göstermekte. Önü kısa arkası uzun modelleri günlük spor kıyafetten gelinlik modellerine kadar pek çok kıyafette görmekteyiz.

İlk başta abiye kıyafetlerde göze çarpan önü kısa arkası uzun elbiseler genç kızların yoğunlukla tercih ettiği modellerdir. Elbette sadece genç kızların değil tüm kadınların zevkle ve yakışarak giyeceği kıyafetlerdir. Kadına ayrı bir şıklık ve zarafet katar. Önü kısa arkası uzun elbise modelleri daha çok gençleri hedef alıyor olsa da orta yaşlı kadınlar için de oldukça çok seçenek sunmakta. Bu elbiseler fiziği özellikle bacakları güzel kadınlara ayrı bir hava katmakta. Bu modeller bir kadını seksi olduğu kadar masum da gösterecek seçeneklere sahiptir.

Önü kısa arkası uzun elbise modelleri gelinliklerde de bu sezon çokça görülmekte. Gelinlere daha muzip ve daha dinamik bir hava katmaktadır. Bir model gelinler tarafından tercih ediliyorsa artık o model tüm kıyafetlerde etkisini gösterecek demektir. Önü kısa arkası uzun elbise modelleri plaj kıyafetleri ile de beğeni kazandı. Özetle önü kısa arkası uzun elbiseleri plaj partilerinden düğünlere her yerde görüyoruz ve görmeye de devam edeceğiz.

Önü kısa arkası uzun elbise modelleri ResimleriYorum Yaz