Nar çiçeği elbise modelleri

Son yılların en popüler renklerinden biri olan nar çiçeği rengi son yıllarda kıyafetlerde ayakkabı, çanta ve aksesuarlarda en sık rastlanan renklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Son derece canlı ve dinamik bir renk olan nar çiçeği özellikle elbise modellerinde oldukça öne çıkıyor.Her mevsim tercih edilebilen ender renklerden biri olan narçiçeği elbise modellerinde de son derece hoş görünen bir renk.

Bir çok ünlünün de özel geceler de tercih ettiği elbise modellerinde de nar çiçeği rengini tercih ediyorlar. Ten renginiz ne olursa olsun esmer, sarışın, buğday tenli kısacası her ten ile uyumlu bir renktir nar çiçeği rengi. Özellikle de beyaz tenli
bayanlar da nar çiçeği elbise modelleri kesinlikle mükemmel görünüyor. Bu yıl renk tercihini nar çiçeğinden yana kullanacak olan bayanlarımız varsa 2013 narçiçeği elbise modellerine dolaplarında yer vermeleri oldukça doğru bir seçim olacaktır. Bir çok markanın yeni sezon koleksiyonunda da yer verdiği narçiçeği rengi sıkça kullanılmıştır. Bu rengin bir çok tonu da mevcuttur. Açık veya koyu tonları bu sezon son derece trend. Ancak açık tonları özellikle yaz ayları için en güzel renklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle yaz ayları için günlük ve gece elbise modeli seçerken bu rengi düşünmenizi öneriyorum.

Nar çiçeği elbise modelleri canlı tonu ve çekici rengiyle son derece enerjik görünmenize yol açıyor. İşte sizin için en güzel 2013 nar çiçeği elbise modelleri. Nar çiçeği elbise modelleri bu yıl da oldukça trend  ve popüler elbise renklerinden biri. Nar çiçeği elbiseleri özel gece ve günlerde giyebileceğiniz gibi şık davetler için nar çiçeği  elbiseleri de tercih edebilirsiniz. Kombin yaparken de siyah, metal renkler, bej, krem gibi renkleri kullanabilirsiniz.

Nar çiçeği elbise modelleri ResimleriYorum Yaz