Mor elbise modelleri 2014

Dikkat çekici renklerden biri olan mor kadınlarında en sevdiği ve sık kullandığı renklerden biridir. Günlük ya da gece elbiselerinde sıkça karşımıza çıka bu mor renk son derece dikkat çekici ve gösterişli bir görünüm sağlamamıza yardımcı olur. Özellikle de beyaz tenli bayanlara çok yakışan mor elbise modelleri bir çok markanın 2014 koleksiyonunda yer almış durumda. 2014 yılında da trend olmaya devam edecek olan mor elbise modelleri yeni sezonda günlük ve abiye modelleriyle birbirinden şık tasarımlardan oluşuyor.

2014 mor elbise modellerinde son derece trend modeller yer alıyor. Bunlar kloş etekli mini elbiseler, şifon uçuş uçuş etekli ya da balık model abiyeler, bandaj mini elbise modelleri ve kalem elbise modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu elbiseler de de straplez, kalın ya da ince askılı, kalp veya V yakalı modeller son derece popüler. Mor elbiseleri kombinlerken özellikle siyah rengi kullanabilirsiniz. Günlük kombinlerinizde de mor elbise modellerinde sarı, gümüş rengi, krem gibi renkler tercih edilebilir. Günlük elbise modellerinde yılın trendi desenler yer alıyor. Gece elbiselerinde ve abiyeler de ise desenleri pek kullanmamalıyız. Daha şık bir görünüm için düz ve sade modeller oldukça çekici bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. 

Mor elbiseler 2014 yılında  bir çok markanın koleksiyonunda yer buluyor. Özellikle de bir çok ünlü markanın da yeni sezon koleksiyonlarında bu mor elbise modellerinde yılın trend rengi olması sebebiyle yer vermiş durumda. Ayrıca online alışveriş imkanı da arasında seçim yapacağınız mor elbise modelleri sayısını artırıyor. Çeşit çeşit modelleri uygun fiyatlarda satın alabilir ve zahmetsiz alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. 2014 sezonunun en popüler mor elbise modellerini sizler için seçerek oluşturduğumuz galerimizden inceleyebilirsiniz.

Mor elbise modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz