Mini elbise modelleri 2014

Elbise modellerinde özellikle de dikkat çeken tasarımlar arasında mini elbise modelleri yer alıyor. Mini elbise modelleri 2014 sezonunda bir çok farklı seçenek ve modelde karşımıza çıkıyor. Sizler için seçtiğim bu birbirinden şık ve son derece modern mini elbise modellerinde desenli stiller ve şık tasarımlar dikkat çekiyor. 2014 Mini elbise modelleri sezonun en şık modelleriyle ve hoş stilleriyle markaların yeni sezon koleksiyonlarında karşımıza çıkıyor. Bu birbirinden şık ve son derece modern mini elbise modellerini sizler için seçerek oluşturduğumuz galerimizi inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Bu sezon mini elbise modellerinde özellikle  uzun kollu, askılı, straplez, tek omuzlu ve kolsuz modeller yine karşımıza çıkan hoş mini  elbise modellerinden. Mini elbise modelleri 2014 yılında bandaj model, kloş etekli, pileli etekli modelleriyle son derece şık stillerde karşımıza çıkıyor. Bu sezon 2014 mini elbiselerde beyaz, ekru, mercan, mavi, yeşil, bordo, siyah, pembe tonları, pudra renkleri gibi tonlar son derece popüler stillerde karşımıza çıkıyor. 2014 Desenli mini elbise modellerinde ise çiçek desenleri, çizgili desen, tribal desenler, geometrik şekiller, küçük figürler şeklinde karşımıza çıkıyor. Sonbahar – Kış aylarında tercih edebileceğimiz uzun kollu mini elbise modellerinde ise özellikle sırt dekolteleri son derece hoş stiller karşımıza çıkıyor. Bu yıl sırt dekolteli mini elbise modelleri bir hayli popüler elbise stilleri arasında yer alıyor.

Mini elbise modellerini stillerine ve tasarımlarına göre gece veya gündüz tercih edebilirsiniz.Özellikle desenli mini elbise  modelleri hem günlük hem de gece parti tarzında mekanlarda tercih edebileceğiniz son derece şık ve oldukça modern elbise modelleri şeklinde karşımıza çıkıyor. Mini elbise modelleri 2014 sezonunda oldukça şık ve son derece trend bir çok modeliyle karşımıza çıkıyor. Bu modern mini elbise modellerini sizler için seçerek oluşturduğumuz galerimizden inceleyebilirsiniz.

Mini elbise modelleri 2014 Photo GalleryYorum Yaz