mango sweat shirt modelleri

2014 yılının yaz aylarında sweat-shirt modellerinde bütün markalar büyük bir yarış içerisinde olacağa benziyor. Mango bu yıl için hazırlamış olduğu modellerini tanıttı. Mango koleksiyonunda bulunan desenli sweatshirt oldukça dikkat çekici diyebiliriz. Mango koleksiyonundaki truvakar kollu, yuvarlak yakalı ve önü şal desenli saten kaplı sweatshirt modeli ise görülmeye değer nitelikte. Yeni sezonda Mango yine iddialı şekilde geliyor. Mango koleksiyonundaki leopar desenli sweatshirt oldukça dikkat çekici.  Reglan kısa kollu, yuvarlak yakalı, iki ön cepli ve sırtı saten kumaş kaplı, leopar desenli, dökümlü sweatshirt, kadınların satın almak isteyeceği bir ürünlerinden bir tanesidir. Koleksiyonda binlerce modeli bir arada sunan marka bayan Sweatshirt modelleri ile de bayanların gözde giyim modellerinden birisi oldu. Bu modeller farklı model seçenekleri ile birlikte birden fazla renk seçenekleri ile ve kaliteli bütün bayanların hizmetine sunmaktadır.

mango Sweatshirt modelleri aslında salaş bir tarzı olmakta fakat her kıyafette olduğu gibi bunlarda da hangi kıyafetlerinizde kombine edeceğinize göre değişiklikler göstermektedir. Bu modeller arasında özellikler gençler arasında yaygın olarak hip-hop tarzı kullanılsa da bütün yaş aralıkları için özel olarak tasarlanmış sweatshirt modellerini bütün mango mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz deriz.

Mangosweat shirt modellerinde özellikle logolu ve numaralı sweatshirt’ler bu yaz en trend parçalarımız olacak. Mango sweat shirtler de renk seçeneği çok fazla. Sezonun en trend renklerinden kırmızı , sarı , beyaz , turuncu , mavi , bordo , yeşil , krem gibi ve daha fazlasınıda bulabileceğiniz Mango sweatshirt modellerine mutlaka göz atmalısınız.

mango sweat shirt modelleri ResimleriYorum Yaz